Notowania

prezydent
08.11.2008 07:55

Wojna prezydenta z premierem. Jest remis

Lecha Kaczyńskiego i rząd Tuska pozytywnie ocenia 24 proc. Polaków.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Lecha Kaczyńskiego i gabinet Donalda Tuska pozytywnie ocenia 24 procent badanych, a negatywnie 58 procent - wynika z sondażu TNS OBOP dla programu _ Forum _ w TVP Info.

W porównaniu z wynikami z zeszłego miesiąca prezydentowi ubyło, a rządowi przybyło negatywnych ocen - odpowiednio o jeden i trzy punkty. Gorzej od rządu i prezydenta oceniany jest Sejm, któremu złą ocenę wystawiło 65 procent respondentów. 15 procent ankietowanych uważa, że posłowie dobrze wypełniają swoje obowiązki.

TNS OBOP zapytał też o to, rocznica jakiego wydarzenia przypada 11 listopada - 82 procent badanych wskazało na rocznicę odzyskania niepodległości w 1918 roku. 11 procent uważało, że jest to data wybuchu Powstania Listopadowego. 6 procent respondentów nie potrafiło jednoznacznie odpowiedzieć lub nie znało odpowiedzi na to pytanie.

| TNS OBOP przeprowadził badanie metodą wywiadu telefonicznego 5 i 6 listopada na ogólnopolskiej, reprezentatywnej grupie 1000 dorosłych osób. |
| --- |

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Trybunał zajmie się wojną prezydenta z premierem  ]( http://news.money.pl/artykul/prezydent;i;premier;osobno;oglaszaja;sukces,93,0,377437.html )
* [ Tusk przeprasza zdegustowanych ]( http://news.money.pl/artykul/tusk;przeprasza;zdegustowanych,37,0,377381.html )
* **[ Szczyt wstydu. Polacy zażenowani "operą mydlaną" ]( http://news.money.pl/artykul/szczyt;wstydu;polacy;zazenowani;opera;mydlana,62,0,376894.html )**
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: prezydent, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz