Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Patrycjusz Wyżga
Patrycjusz Wyżga
|

Polska straciła pół biliona zł przez UE? Ekonomista: Poseł Kowalski kłamie

- Jestem pierwszym ambasadorem UE. Gospodarka UE jest coraz mniej efektywna na tle świata. Chodzi o to, żebyśmy się zatroskali o to. Zachęcam do edukacji pana posła Kowalskiego, żeby przeczytał cały raport - przekonywał w programie "Newsroom" prof. Zbigniew Krysiak. Gość programu odniósł się w ten sposób do informacji rozpowszechnianych w mediach społecznościowych przez posła Solidarnej Polski Janusza Kowalskiego, wykorzystujących dane z raportu ekonomisty na temat bilansu finansowego Polski w UE. Wynika z nich, że na członkostwie w UE Polska miała stracić przez ostatnie 16 lat ponad 500 mld zł. - Trzeba reformować UE, żeby była konkurencyjna do Stanów Zjednoczonych, ale nie ma zgody na wypuszczanie analizy, w której na czerwono jest podana liczba, która jest nazwana stratą, a to nie jest strata a różnica pomiędzy korzyściami dla obu stron, a potem poseł Kowalski pisze, że Polska na członkostwie w UE straciła pół biliona zł. Wykorzystał pana profesora...

rozwiń
153
Podziel się:
KOMENTARZE
(153)
Cenzor
2 lata temu
Przecież wystarczy na Kowalskiego popatrzeć i już się wie , że ten osobnik i to już od dawna tęskni za rozumem . A dyskutować z osobami na jego poziomie intelektualnym jest ponad moje siły . Niech to opowie tym setkom tysięcy naszych rodaków , którzy rok w rok pracują w UE choćby jako pracownicy sezonowi . Setki tysięcy lub miliony naszych rodaków mieszka za granicą a zarobione tam pieniądze wzbogacają ich rodziny w kraju . Od każdego zakupu od każdej usługi ten kraj otrzymuje podatek WAT .
kako
2 lata temu
Polska bez UNII, dziś także by była krajem bogatym, bo dług publiczny Polski ukryty, i nie ukryty łącznie jest większy jak wszystkie dotychczasowe otrzymane dotacje!
olec
2 lata temu
A kto się martwi tym, ze poszkodowani przez oszustwa Getinu jako nie strona rzekomej umowy w ostatnich latach stracili 900000,00 zł . Jak Kuba BOGU, to tak BÓG Kubie!
katolik
2 lata temu
A czy posel Kowalski ukonczyl szkole podstawowa ? chyba nie moze 3 klasy to matematyki nie mieli
żałosne
2 lata temu
Jak można być tak ślepym by nie zauważyć, że dzięki członkowsku w UE Polska zrobiła olbrzymi krok cywilizacyjny. Debilizm posłów SP w rodzaju Kowalskiego czy byle Jakiego jest porażający! Gdyby nie członkostwo Polski w UE bylibyśmy Ukrainą czy Białorusią...
...
Następna strona