Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
KRWL
|

Poruszający apel branży pogrzebowej. "My mamy co robić"

39
Podziel się:

Nikt nie zna lepiej skali ludzkich dramatów wywołanych przez pandemię COVID-19 niż pracownicy branży pogrzebowej. Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe wystosowało do wszystkich, którzy się jeszcze nie zaszczepili, poruszający apel.

Poruszający apel branży pogrzebowej. "My mamy co robić"
Branża pogrzebowa apeluje do niezaszczepionych (Adobe Stock)

Zakasujące wsparcie dla programu szczepień. O zaszczepienie się apeluje… Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. ”Zaszczepcie się jak najszybciej – MY MAMY CO ROBIĆ” - czytamy w apelu stowarzyszenia.

”Statystycznie w Polsce rodzi się i umiera około 1 proc. obywateli rocznie, co daje nam około 1041 zgonów dziennie. W okresie od początku października 2020 r, kiedy pandemia zaczęła przybierać ponownie na sile, do końca maja 2021 r, kiedy pandemia postanowiła nas ”pożegnać”, zmarło 128629 polskich obywateli, co daje średnio 1577 zgonów dziennie,tj. wzrost ponad 50 procentowy” – czytamy w piśmie podpisanym przez prezesa stowarzyszenia Krzysztofa Wolickiego.

Zobacz także: Baseny tylko dla zaszczepionych? Branża ma plan

Krzysztof Wolicki w apelu w bardzo emocjonalny sposób odnosi się wprost do wszystkich antyszczepionkowców:

”W tym momencie słowa kieruję do osób niezaszczepionych: pomyślcie o swoich bliskich, których kochacie i z pewnością ONI WAS KOCHAJĄ: dlaczego im to robicie, dlaczego nie chcecie zestarzeć się z nimi, dlaczego nie chcecie gościć ich na swoich imieninach czy urodzinach? Dlaczego mają oni przynosić kwiaty w te tak ważne dla WAS-dni na WASZE GROBY?”.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
News
news
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(39)
kosmo
12 miesięcy temu
Wiadomo dlaczego liczba osób, które zmarły w czasie plandemii jest większa o 50%, są to nadmiarowe zgony, które powstały przez zamknięcie służby zdrowia, gdzie zaprzestano leczenia mniej medialnych chorób niż covidek.
Nick
rok temu
Jakże trzebaby być mało odpowiedzialnym i głupim wręcz, aby zaszczepić sie czymś co nie jest sprawdzone, jest w fazie eksperymentu, nikt za skutki uboczne nie bierze odpowiedzialności a mało tego jesteśmy ciągle zmuszani do słuchania o tzw. Pandemii Covida. A zakłady pogrzebowe to chyba żyją z pogrzebów, co? To tak samo jakby piekarz spelował o niekupowanie chleba. Zróbcie se test na iq.
Aaa
rok temu
Jak ludzie mają nie unerca jak przychodnie zamknięte teleporady, sor zamknięty bo na l4 są lekarze tak właśnie do 4 fali jesteśmy przygotowani wszystko pod covid będzie podpisane
Tym
rok temu
Taa im najbardziej zależy żeby ludzie nie umierali hahahaha
yxyx
rok temu
to nie wina wirusa, tylko zamykanych przychodni a poza tym to właśnie wymiera wyż rocznikowy
...
Następna strona