Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Prezes Wód Polskich: Wisła jest podtruwana. Warszawa zapowiada proces

Prezes Wód Polskich Przemysław Daca jest w sporze z warszawskim Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji. Zarzuca mu, że zrzuca ścieki do Wisły, z kolei szefowa MPWiK zapowiada pozew przeciw niemu za te zarzuty. - Od samego początku mówiłem, że rurociąg będzie niewydolny, bo jest za mały i to się teraz sprawdza. To jest zachowanie w stylu: złapali złodzieja na gorącym uczynku, to złodziej krzyczy: łapać złodzieja. (...) Moim zdaniem jestem zastraszany - mówił w programie "Money. To się liczy" prezes Daca.

KOMENTARZE
(7)
gosia
3 lata temu
Bo już dawno należało wrócić do zapomnianego projektu oczyszczalni Pancerz, która stanęłaby na Bielanach. Dwa takie obiekty po obu stronach Wisły, załatwiły by sprawę, no ale tu teren Pietruczuka, więc niech on zacznie działać.
Ja.
3 lata temu
Czy ktoś kiedyś słyszał o inwestycji wód polskich? Są od nakładania kar i wydawania pozwoleń. Ogólnie mamy suszę i okresowe ulewy w czasie których są podtapiane całe regiony i z tym nie robi się nic. O wodach polskich tylko słyszymy przy awarii rury w Warszawie. A takich mniej spektakularnych awarii w Polsce jest masa.
Przestań
3 lata temu
gościu solić głodne kawałki!!! Za co podatnicy ci płacą??? Za to, żeby zrobić coś, żeby Wisła ani żadna inna rzeka nie były podtruwane!!!
Morawiecu
3 lata temu
Prez.od brania wyplaty
Morawiecu
3 lata temu
Czy do kasy ? Tylko to pot...cie