Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

- Będziemy przedstawiać wniosek ws. przekroczenia uprawnień przez policję. Policja użyła siły, kazali się ludziom rozejść, a jednocześnie zaczęła ich ściskać - mówił Michał Kołodziejczak, prezes AgroUnii, nawiązując do wydarzeń z ostatniej soboty. Jemu samemu, jak twierdzi, policja nie zwróciła uwagi na brak maseczki w trakcie konferencji, którą prowadził, a krótko po niej - już tak. - Zapraszam na konferencję prasową, na której będziemy mówić, co się w ostatnim czasie stało, w jaki sposób jest nierespektowane prawo przez policję, jak umowa społeczna zawarta między ludźmi a politykami została przez władze zerwana - mówił Michał Kołodziejczak. On sam unikał słowa "protest".

KOMENTARZE
(63)
z PO
4 lata temu
Przedsiębiorcy protestują, że im tak źle, że państwo nie dobre ,a z tarczy antykryzysowej korzystają
Ergosum
4 lata temu
Jest epidemia. Powód ( słuszny, naciągany, czy stricte polityczny ) nie usprawiedliwia łamania prawa. Niestety jest grupa objazdowych zadymiarzy - prowokatorów. I pretekst dla niektórych polityków do robienia przy tej okazji kampanii. Bardzo komuś nie do końca dobrze? Niech sobie przypomni "piniendzy nie ma i nie będzie".
patron
4 lata temu
Co tam przedsiębiorcy.Trzaskowski dba o organizacje LGBT i nie szczędzi na nie pieniędzy . Przez 10 miesięcy swojej prezydentury wydał z miejskich pieniędzy 876 tysięcy złotych, czyli więcej niż w czasie czteroletniej kadencji wydała Gronkiewicz-Waltz.
fokus2
4 lata temu
Kołodziejczak i Agro-Unii podnoszą lament że nie kupujemy ich produktów że w sklepie nie oznakowano ,najlepszym znakiem jest cena wiec niech zachowają rozsądek bo z uprawy ogródka nie kupi merca. A tak gdzie przykład czemu nie kupują polskich maszyn. To my konsumeci też możemy kupić tańszy produkt.
stary_80
4 lata temu
Smiesznie i strasznie się robi. Jednak "stara SOLIDARNOŚĆ" to była bardzo MOCNA organizacja. Dzisiejsza opozycja to wszystko dzieciaki.
...
Następna strona