Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Martyna Kośka
Martyna Kośka
|

Przedsiębiorco, gubisz się w gąszczu przepisów? Eksperci udzielą bezpłatnych porad

3
Podziel się:

Prowadzisz firmę i gubisz się w gąszczu przepisów antykryzysowych? Skontaktuj się z nami. Eksperci z różnych dziedzin odpowiedzą zupełnie bezpłatnie na pytania. Na money.pl będziemy publikować podpowiedzi pisane razem z inicjatywą EksperciPomagaja.

EksperciPomagaja.pl to samopomoc przedsiębiorców w czasach kryzysu
EksperciPomagaja.pl to samopomoc przedsiębiorców w czasach kryzysu (Getty Images)

Od trzech miesięcy firmy działają w zupełnie nowych dla siebie okolicznościach. Okazało się, że z dnia na dzień wszystko wokół nas może się wywrócić do góry nogami i przygotowane wcześniej plany, strategie, lista zamówień na wiele miesięcy do przodu, stają się niepotrzebną makulaturą.

Jeszcze zimą tego roku przedsiębiorcy nie musieli wiedzieć, czym jest świadczenie postojowe, nie gubili się w gąszczu tarcz antykryzysowych i nie potrzebowali mikropożyczki w wysokości 5 tys. zł. To wszystko się jednak zmieniło.

Aby choć trochę pomóc przedsiębiorcom, money.pl we współpracy z inicjatywą EksperciPomagaja.pl, odpowie na wasze pytania. W każdym tygodniu będziemy publikować informacje na najciekawsze kwestie związane z koronakryzysem. Wątpliwości prawne, zarządcze czy hrowe rozwieją wybitni eksperci.

Zobacz także: Obejrzyj: Tarcza 4.0. Przymusowy <a href="https://msp.money.pl/wiadomosci/poradniki/artykul/prawo-do-urlopu,117,0,2416501.html">urlop</a> bez zgody pracownika. "Rozsądne rozwiązanie"

Bezpłatne porady są bardzo ważne w czasie, gdy mali przedsiębiorcy liczą każda złotówkę i często nie mogą sobie pozwolić na opłacenie konsultacji z prawnikiem czy księgowym, a przecież od tego może zależeć ich przetrwanie. W obecnych warunkach szczególnie trudno im konkurować z koncernami, które nie dość, że mają więcej wolnych środków finansowych, to jeszcze zatrudniają sztaby prawników, marketingowców i informatyków reagujących na bieżąco na zmieniające się makro otoczenie.

Zapraszamy więc wszystkich mikro i małych przedsiębiorców do korzystania z platformy EksperciPomagaja.pl.

Jak to działa? Eksperci z różnych obszarów rejestrują propozycję pomocy. Porady są bezpłatne, ale zachęcamy do dokonania darowizny na wskazany cel. Wielu pomagających wskazało publiczne zbiórki środków na walkę ze skutkami COVID-19.

Przedsiębiorców zapraszamy do zadania pytań w obszarach:

Prawa pracy
• Prawa spółek
• ZUS
• Kwestii związanych z tarczami finansową i antykryzysową
• Podatkami
• Sprawami HR i kadr

Dzięki wspólnym działaniom jesteśmy w stanie jeszcze skuteczniej docierać do potrzebujących pomocy.

Pytania możecie zadawać przez platformę Dziejesie.wp.pl

przedsiębiorcy
porady prawne
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(3)
Arek
4 lata temu
Eksperci na garnuszku budżetu bez żadnej odpowiedzialności.
Karol
4 lata temu
A może by tak eksperci sami założyli firmę i zaczęli płacić ZUS i podatki. Jak tacy eksperci.
czytelnik
4 lata temu
Eksperci też się gubią