Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Redakcja money.pl
|

"Przy szybkich pieniądzach pojawi się coś, co nie będzie dla ciebie dobre". Twórcy luksusowej marki dają radę młodym

6
Podziel się:

- Nie poddawaj się na trudnej drodze. Pieniądze możesz zarobić szybko i w łatwiejszy sposób albo wolniej i trudniej - stwierdził w rozmowie z Money.pl Alec Call, jeden z dwóch założycieli luksusowej marki kosmetycznej iS Clinical, która na rynku jest od ponad 20 lat. Alec Call i Bryan Johns podczas seminarium w Polsce opowiadali m.in., jak utrzymać markę na rynku przez tak długi czas.

"Przy szybkich pieniądzach pojawi się coś, co nie będzie dla ciebie dobre". Twórcy luksusowej marki dają radę młodym
Od lewej: Alec Call i Bryan Johns, założyciele marki iS Clinical (Getty Images, Todd Williamson)

Bryan Johns i Alec Call założyli markę iS Clinical w 2002 r. Na rynku kosmetyków osiągnęli nie lada sukces - nie tylko ich firma ma przychody rzędu kilkudziesięciu milionów dolarów rocznie, ale przede wszystkim utrzymuje się na rynku od ponad 20 lat.

Bryan Johns i Alec Call radzą: Nie bądź negatywny wobec ludzi

W maju Johns i Call odwiedzili Polskę, by wygłosić seminarium na temat zarządzania firmą z branży kosmetyków. Przy okazji, w rozmowie z Money.pl, Johns i Call poradzili młodym ludziom, jak odnosić sukces - niekoniecznie finansowy.

- Kochaj to, co robisz. Miej do tego pasję, niezależnie co robisz. Jeśli kochasz to, co robisz, to nigdy nie będziesz czuł, jakbyś pracował - twierdzi Johns. Jak dodaje, w takim przypadku "ciężka praca będzie sprawiać przyjemność". Podkreśla przy tym, że niezależnie od zajęcia, należy robić to "z właściwych powodów". - Prędzej czy później przyniesie ci to pieniądze lub szczęście. Ale szczęście nie zawsze przychodzi z dużymi pieniędzmi - przekonuje Johns.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ma 24 lata i zgromadziła majątek. "Odrzuciłam propozycję za milion"

Jego zdaniem, korzystania z pieniędzy również trzeba się nauczyć - i każdemu coś innego sprawia radość. - My wierzymy, że jest to dawanie od siebie. Jeśli pewnego dnia chociaż w minimalnym stopniu przyczynimy się do wyleczenia raka piersi - na to przeznaczamy pieniądze, to nasza pasja - to jest dla nas szczęście - podkreśla Johns. Warto przy tym zaznaczyć, że praktycznie od początku istnienia ich firma wspiera finansowo i operacyjnie organizację NBCC (National Breast Cancer Coalition) - amerykańską Narodową Koalicję ds. Nowotworów Piersi. W 2022 r. NBCC weszło w pierwszą fazę badań nad szczepionką na nowotwór piersi. Call i Johns zasiadają w radzie powierniczej NBCC.

Bryan Johns zaznacza przy tym, że oprócz dawania z siebie, warto po prostu być życzliwym.

- Nie bądź negatywny wobec innych ludzi, nie mów o nich źle. Bądź etyczny, śpij dobrze w nocy. Miej czyste sumienie - radzi młodym Johns.

Z kolei Alec Call wskazuje, by nie poddawać się na trudnej drodze do sukcesu. - Pieniądze możesz zarobić szybko i w łatwiejszy sposób albo wolniej i trudniej. Ale przy szybkich pieniądzach zwykle pojawiają się rzeczy, które nie będą dla ciebie dobre jako osoby - przestrzega Call przed czymś, co Amerykanie nazywają "quick dollar" - czyli dosłownie "szybki dolar".

- Trzymaj się tego, co kochasz i rób to szczerze, uczciwie, nawet jeśli zajmie to dłuższy czas, bo na koniec długofalowo uczyni cię to bardziej szczęśliwym na resztę życia - dodaje Alec Call.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(6)
Prośba
4 miesiące temu
Szybkie pieniądze czyli co .. Kto mi zapłaci za ... Moje autorskie fotki .. Tak nawiasem ... Zamieszczam tu mała prośbę.. Bardzo Proszę o Wsparcie Finansowe i pomoc Dla osoby dorosłej niepełnosprawnej ruchowo Po wypadku komunikacyjnym w drodze do pracy w roku 2007 Dziś / obecnie ledwo funkcjonuje fizycznie jak finansowo Nie ma stałego dochodu ani stałej renty Nie ma ulg ani wsparcia finansowego od wypadku Szuka ... I nic Żadna organizacja Rządowa czy pozarządowa nie pomogła i nie pomaga finansowo Tak Dziś ..proszę WAS o to Tomasz 05 R stopień Umiarkowany
Agrest
4 miesiące temu
Co za bełkot.
Idźcie z nimi...
4 miesiące temu
Cyt. "Przy szybkich pieniądzach pojawi się coś, co nie będzie dla ciebie dobre... Gruby suchy i długi naganiacz między pośladkami gdy schylasz się aby zrobić kupę 🤢.
FuckUA
4 miesiące temu
Ale Bzdury
Martyna
4 miesiące temu
Pracuję jako protetyk słuchu. Poszłam na ten kierunek w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych zaraz po studiach. Jestem naprawdę zadowolona z zarobków i z możliwości niesienia pomocy innym.