Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Agnieszka Kopacz-Domańska
Agnieszka Kopacz-Domańska
|
aktualizacja

PSL zachęca przedsiębiorców do pozwów. "Telefony się urywają"

- Zarówno w klubie, jak i w siedzibie naszej partii telefony się urywają. Przedsiębiorcy dzwonią po poradę, której oczekiwaliby od rządzących - mówi w programie "Newsroom" Dariusz Klimczak, parlamentarzysta Polskiego Stronnictwa Ludowego. Ludowcy zachęcają przedsiębiorców do tego, by pozywać państwo za niewprowadzenie stanu klęski żywiołowej oraz ograniczenie ich działalności. Wśród zgłaszających się do PSL dominuje jedna branża. - To jest gastronomia, ale przekrój jest dość szeroki. Zdecydowanie najwięcej osób to właściciele barów, restauracji i innych tego typu firm - relacjonuje Klimczak. Ile pieniędzy będą domagali się przedsiębiorcy? - Padają różne kwoty. Od kilkudziesięciu tysięcy do nawet kilku milionów złotych - zdradził poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego.

5
Podziel się:
KOMENTARZE
(5)
wyborca
3 lata temu
PSL to ludzie najbardziej fałszywi. istnieje ponad 100 lat a oni tylko poglądy zmieniają aby być w polityce i lekko żyć. Wiocha KRUS głosuje na nich aby mieć renciny 900 zł Patologia
bogdan
3 lata temu
Pozwać cowida to bzdety.
rolnik
3 lata temu
Tonący się brzytwy chwyta. Jakby nie trwonili polskiej gospodarki jak byli wasalami PO nie byłoby problemu.
grodzki
3 lata temu
Przedsiębiorca to ktoś bardziej ważny od innych?? W całej europie- świecie jest ciężko!! Myśleć
_Jorah
3 lata temu
.. proponuje, żeby PSL zapewnił środki na wypłaty od swoich członków, biznesmeni mają radzić sobie sami, istnieje premia za ryzyko, czasami jej nie ma :-)