Trwa ładowanie...
bDTtVZAR

Notowania

Przejdź na

Radosław Sikorski nie zapłaci abonamentu. "Sumienie mi nie pozwala"

- Obecna władza wprowadziła filozofię, że prawa przestrzegamy w zależności od tego, co mówi nam własne sumienie. Lekarz może nie wykonać zabiegu, bo na tu nie pozwala sumienie. Mnie sumienie nie pozwala na finansowanie tej szczujni, tego tsunami kłamstw, które wylewa się z telewizji kiedyś-publicznej. Do tego wicepremier Jacek Sasin złożył publiczne oświadczenie, że Poczta Polska nie będzie ścigała ludzi za abonament. Nie mam telewizora, sumienie mi nie pozwala, napisałem odwołanie i zobaczymy, jak zostanie ono potraktowane – mówił w programie "Newsroom" był szef MSZ Radosław Sikorski.

616 reakcji
303
91
222
Podziel się
Komentarze (222)
02-10-2020
telewidz
Powiem tak - czy go lubię czy nie ale.Uważam że, w dobie gdy prawie wszyscy posiadają dekodery telewidz powinien mieć wolny wybór co chce oglądać i płacić tylko za to.I...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (222)
bDTtVZBd
KOMENTARZE
(222)
telewidz
7 miesięcy temu
Powiem tak - czy go lubię czy nie ale.Uważam że, w dobie gdy prawie wszyscy posiadają dekodery telewidz powinien mieć wolny wybór co chce oglądać i płacić tylko za to.I nie ważne z jakiego ktoś jest ugrupowania.
robert
7 miesięcy temu
można go zrozumieć, przecież pan Sikorski zarabia tylko 80 tyś. zł. miesięcznie,.....za szkalowanie naszego kraju !!
poko
7 miesięcy temu
biedny Sikorski nie ma telewizora ani radia to dlatego nic o Polsce niewie tylko co mu Niemcy powiedza
bDTtVZBv
Radca
7 miesięcy temu
To takie proste. Jest paragraf: Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Mamy tutaj jawne wprowadzanie w błąd bo TVP nie jest telewizją publiczną a partyjną. Czyli osoby wymuszające haracz podlegają karze. Panie Radku, proponuję abyśmy złożyli pozew zbiorowy.
POKO
7 miesięcy temu
Sikorski Nie Ogladal TVP bo jak byl w PISIE to nie ogladal tvp Rezimowej PO a jak jest w PO to nie oglada PISU
...
Następna strona