Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Wakacje we wrześniu. "Nie wszystkie noclegi potaniały"

- Wrześniowe noclegi były wybierane przez rodziny z młodszymi dziećmi, których nie obejmuje okres szkolny. To jest bardzo dobry trend, z którego cieszą się właściciele noclegów, którzy bardzo bali się okresu po wysokim sezonie. W tym momencie, z uwagi na to, że jest duże zainteresowanie, nie ma dużej różnicy w cenach. Jednak miejscami można pojechać za cenę o 20 proc. niższą niż latem. Z kolei popularne noclegi, które charakteryzują się dużym odosobnieniem, mogą nie stanieć – mówiła w programie "Newsroom" Anna Kryjer dyrektor sprzedaży nocowanie.pl

KOMENTARZE
(13)
Basia
4 lata temu
To prawda. Moje dzieciaki siedziały tak długo w domu, że z chęcią wyjechały na obozy młodzieżowe z butem. Zresztą ja i mąż tak samo pojechaliśmy sobie na 4 dni nad morze, aby tylko wyrwać się z domu i w trochę inny sposób spędzić czas.
Kasia
4 lata temu
Generalnie każdy już jest zmęczony tym koronawirusem, ale przecież to nasze zmęczenie nic nie zmieni, on nie zniknie tak nagle. Ja w tym roku zrezygnowałam z wakacji poza granicami kraju, ale zależy mi na tym, by wspierać lokalnie. Jedziemy z mężem do Hotelu Grand Lubicz w Ustce i ja się nie mogę już doczekać, zwłaszcza, że miejsce prezentuje się znakomicie!
swiadomy
4 lata temu
Czas zmienic rzad bo obecny jest promasonski
Brawo Szwecja
4 lata temu
Nie będzie lockdownu bo skąd wezmą na 500+, 300+ dla TVP i najważniejsze Rydzyka jak im wpływy z podatków spadną.
Ryszarda
4 lata temu
DO NAUCZYCIELI: nacieszcie się zdalną pracą, bo niedługo nie będziecie już do niczego potrzebni. Większość ludzi uważa, że zastąpią was komputery, będą nagrane na komputerze wykłady i komputer będzie weryfikował kto zaliczył test, a kto nie. Wy już do niczego nie będziecie potrzebni, za co niby mają wam płacić? A tym bardziej chcecie podwyżki czy kartę nauczyciela. Szkoda kasy na Was będzie. Zawsze to oszczędność! Nie widzicie tego? Takie inteligentne i nie widzicie? Kwestia czasu i z dnia na dzień zwolnią 99% nauczycieli. Także nacieszcie się chwilą zdalnej pracy;) A w trakcie możecie szukać sobie pracę np. w szpitalu na salową czy co tam chcecie albo raczej taką pracę jaka będzie dostępna bo jest coraz większe bezrobocie na całym świecie itp. Zawsze to będziecie miały jakiś pieniądz na chleb. A każdemu rządzącemu zależy na ciemnej masie, bo ciemnotą ludzką jest lepiej sterować. Lepiej młoda ciemnota niech się cieszy, że mają dyplom ukończenia szkoły w USA ze zdalnej szkoly, a i tak nie będą nic potrafiły i dalej będą ciemni, aniżeli będą inteligentni i będą samodzielnie myśleć i przez to zauważą ich przekręty, czy też nie będą godzić się na różne rzeczy itp.. A tak to wszystko będą robić;) Za to będą szczęśliwi, że mają nic nie warty papier ze zdalnej szkoly;)