Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Klaudiusz Michalec
Klaudiusz Michalec
|
aktualizacja

Restauracja Magdy Gessler otwarta. Sama Gessler pisze: odcinam się. Pojechaliśmy na miejsce

Właściciel restauracji "Schronisko Smaków" w Bukowinie Tatrzańskiej sygnowanej nazwiskiem Magdy Gessler zdecydował, że otworzy swój lokal mimo obostrzeń. Komunikat w tej sprawie pojawił się na facebookowym profilu tego lokalu w piątek. Dziennikarz WP pojechał tam z kamerą. Lokal jest otwarty, w środku są klienci, a przedstawiciel restauracji Kamil Sakałus w rozmowie z WP mówi: "działamy zgodnie z prawem". Specjalne oświadczenie w tej sprawie wydała Magda Gessler, która całkowicie odcięła się od decyzji o otwarciu. "Nikt mnie nie pytał o moją opinię na temat otwierania restauracji. Nie zgadzam się z postanowieniem Łukasza Zadylaka franczyzobiorcy Schroniska Smaków prowadzonego przez spółkę Tatry Wysokie. Jest to jeszcze jedna jego samowola. Wszystkie decyzje biznesowe należą do Pana Zadylaka i to on za nie odpowiada" - napisała na Facebooku Magda Gessler.

KOMENTARZE
(219)
Lida
3 lata temu
Brawo dla pana! A Geslerowej już wystarczy kasy, niech się chowa.
Polak
3 lata temu
a ja rząd popieram, jakbym miał biznes to bym do lutego wytrzymał (temu ma służyć stworzenie zabezpieczenia finansowego, min. 200 tys. w takiej restauracji) i wtedy otworzył, niekoniecznie musze kupować audi na 4x4 czy jechać na wakacje na Bahamaw dobie cv19 jak mam Polskę do zwiedzenia.
charlotte
3 lata temu
bardzo dobrze popieram!
bydgoszczanka
3 lata temu
Idę do Biedronki po zakupy bo tam pracują ciężko miłe panie , nikt nikogo nie poucza stoimy jeden przy drugim i jeszcze od kwietnia ubiegłego roku nikt nikogo nie zaraził
Kobiet@
3 lata temu
Rozumiem otwieranie biznesów. Nie rozumiem tylko Pani Gessler, która mówi "odcinam się". To co, to nie moja ręka! To nie jej biznes? Mam uwierzyć, że ktoś otworzył jej restaurację bez jej wiedzy? Bua, ha, ha. To czysta hipokryzja. Pieniążków też nie weźmie z tego biznesu? Żałosne.
...
Następna strona