Notowania

Revolut rekrutuje na potęgę. Jest praca dla Polaków

Finansowy startup chce pozyskać w kilka lat niemal 100 mln nowych klientów. By to się udało, ma zatrudnić 280 nowych pracowników. Szuka ich też w Polsce - w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Trójmieście.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Revolut)
Revolut szuka ludzi w Krakowie, ale i mieszkańcy kilku innych miast mogą liczyć na etaty (Fot: Revolut)

W tej chwili w swoim krakowskim centrum Revolut zatrudnia ok. 400 osób. I poszukuje kolejnych - szuka tam programistów w kilku specjalizacjach, inżynierów danych, a także rekruterów. Lecz pracę w Revolucie można znaleźć nie tylko w Krakowie. Startup poszukuje też menedżerów Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Trójmieście.

Firma potrzebuje ludzi, bo ma ambinte plany. W tej chwili z jej aplikacji w Europie korzysta 4 mln osób. W ciągu pięciu lat jednak chce mieć już aż 100 mln użytkowników.

Brytyjska firma zapewnia, że polscy pracownicy są dla niej kluczowi. - To dla firmy szczególny rynek. Po pierwsze, z uwagi na silną społeczność użytkowników, po drugie, zlokalizowane w Polsce centrum usług. To tu pracuje większość pracowników naszej firmy. Planujemy tworzenie kolejnych miejsc pracy i dalsze inwestycje w Krakowie mówi Karol Sadaj, country manager Revolut w Polsce.

Mastercard chce poprawić transport w polskich miastach. Liczy na wdrożenie rozwiązań z Londynu. Zobacz wideo:

Jednak nie tylko Polacy są celem rekruterów Revoluta. Obecnie firma buduje kolejne centrum usług - tym razem w portugalskim Porto. Łącznie firma obecnie ma na stronie aż 280 ofert pracy, z których znaczna część dotyczy rynku polskiego.

Revolut powstał w 2015 roku. Firma oferuje klientom alternatywę dla tradycyjnych banków. Konto mobilne z obsługuje ponad dwadzieścia walut, można przez nie wysyłać darmowe przelewy międzynarodowe i realizować bezprowizyjne płatności na całym świecie.

- Do społeczności użytkowników Revolut dołącza około 10 tys. osób dziennie w Europie i 1 tys. osób dziennie w Polsce - czytamy w komunikacie prasowym firmy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
22-02-2019

AdamRevolut jest zupełnie niepotrzebny. To tak jak bankomaty. Kiedyś był to wyznacznik nowoczesności, później był boom i bankomat co 100m, a teraz … Czytaj całość

22-02-2019

płacę_i_wymagamKiedyś kupując iPada w USA wyciągnąłem gotówkę, bodajże 800 dolarów i sprzedający w sklepie BestBuy zrobił oczy jak 5 zł, i pobiegł po managera, i … Czytaj całość

22-02-2019

KroolikMam konto i kartę w Revolut i jest to może coś fajnego, ale w Zachodniej Europie albo USA, gdzie paradoksalnie banki są znacznie mniej zaawansowane … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (12)