Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Rozmową o miłości zainaugurowana zostanie IV edycja cyklu wykładów otwartych "Wielkie Pytania w Nauce"

1
Podziel się:

Wraz z rozwojem ponowoczesności, zmieniał się w społeczeństwie sposób pojmowania miłości. Czym dziś jest dla nas miłość? Jak przez te wszystkie lata zmieniały się nasze relacje i w jakim zakresie ponowoczesność zmieniła nasze pojmowanie miłości?

Rozmową o miłości zainaugurowana zostanie IV edycja cyklu wykładów otwartych "Wielkie Pytania w Nauce"
(Materiały prasowe)

Już 27 listopada br., o godz. 17.00, w Filharmonii Podkarpackiej o różnych obliczach miłości rozmawiać będzie prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro - psychiatra, psychoterapeuta oraz ks. dr Jacek Prusak - publicysta, doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Spotkanie pt. "Miłość zagrożona przez ponowoczesność" otworzy IV edycję cyklu wykładów popularnonaukowych "Wielkie Pytania w Nauce".

W czasie spotkania Prelegenci zwrócą uwagę na róże oblicza współczesnej miłości, a także na zagrożenia, jakie stwarzają jej współczesne czasy. Odniosą się również do okoliczności i sposobów, przy pomocy których deprecjonowana jest dzisiaj idea miłości. Ważną częścią spotkania będzie również dyskusja, którą poprowadzi Wojciech Bonowicz – finalista Nagrody Literackiej Nike 2018.

Cykl "Wielkie Pytania w Nauce"organizuje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie we współpracy z "Tygodnikiem Powszechnym". Wydarzenie to wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń kulturalnych naszego regionu. Potwierdzeniem tego jest wyczerpująca się każdorazowo przed spotkaniem pula ponad 1000 bezpłatnych biletów oraz duże zainteresowanie lokalnych i ogólnopolskich mediów. Na uwagę zasługuje również fakt, bardzo dużego zainteresowania relacjami z wykładów w Internecie, który potwierdza już ponad półtoramilionowa liczba odsłon poszczególnych spotkań.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny pod warunkiem rezerwacji biletu wstępu. Współorganizatorem spotkania pt. "Miłość zagrożona przez ponowoczesność" jest Fundacja Tygodnika Powszechnego.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
Informacja prasowa
KOMENTARZE
(1)
Hvh7
4 lata temu
Ix0ihgzmmssjjejeejejej. Ejejejejejejejej