Notowania

ftp
21.11.2019 15:06

Rozmową o miłości zainaugurowana zostanie IV edycja cyklu wykładów otwartych "Wielkie Pytania w Nauce"

Wraz z rozwojem ponowoczesności, zmieniał się w społeczeństwie sposób pojmowania miłości. Czym dziś jest dla nas miłość? Jak przez te wszystkie lata zmieniały się nasze relacje i w jakim zakresie ponowoczesność zmieniła nasze pojmowanie miłości?

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)

Już 27 listopada br., o godz. 17.00, w Filharmonii Podkarpackiej o różnych obliczach miłości rozmawiać będzie prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro - psychiatra, psychoterapeuta oraz ks. dr Jacek Prusak - publicysta, doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Spotkanie pt. "Miłość zagrożona przez ponowoczesność" otworzy IV edycję cyklu wykładów popularnonaukowych "Wielkie Pytania w Nauce".

W czasie spotkania Prelegenci zwrócą uwagę na róże oblicza współczesnej miłości, a także na zagrożenia, jakie stwarzają jej współczesne czasy. Odniosą się również do okoliczności i sposobów, przy pomocy których deprecjonowana jest dzisiaj idea miłości. Ważną częścią spotkania będzie również dyskusja, którą poprowadzi Wojciech Bonowicz – finalista Nagrody Literackiej Nike 2018.

Cykl "Wielkie Pytania w Nauce"organizuje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie we współpracy z "Tygodnikiem Powszechnym". Wydarzenie to wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń kulturalnych naszego regionu. Potwierdzeniem tego jest wyczerpująca się każdorazowo przed spotkaniem pula ponad 1000 bezpłatnych biletów oraz duże zainteresowanie lokalnych i ogólnopolskich mediów. Na uwagę zasługuje również fakt, bardzo dużego zainteresowania relacjami z wykładów w Internecie, który potwierdza już ponad półtoramilionowa liczba odsłon poszczególnych spotkań.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny pod warunkiem rezerwacji biletu wstępu. Współorganizatorem spotkania pt. "Miłość zagrożona przez ponowoczesność" jest Fundacja Tygodnika Powszechnego.

Tagi: ftp
Źródło:
Informacja prasowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
21-11-2019

Hvh7Ix0ihgzmmssjjejeejejej. Ejejejejejejejej

Rozwiń komentarze (1)