Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
MAG
|

Rząd wiedział czy nie? Dużo pytań o problem z nawozami

- To tak jakby rząd miał być uprzedzany przez Rosję, że ceny gazu urosną do 300 dolarów - w ten sposób wiceminister rozwoju Olga Semeniuk odpowiedziała na pytanie, czy rząd wiedział, że należące do Skarbu Państwa spółki azotowe zamierzają zawiesić produkcję. Jak zaznaczyła, pytanie to należy zadać ministrowi rolnictwa. Ten jednak w Radiu Zet przyznał, że nie można było wcześniej przewidzieć wstrzymania produkcji nawozów. - Nie wiedziałem wcześniej, że to nastąpi - mówił Henryk Kowalczyk. Semeniuk oceniła, że trudno jest przewidzieć wzrosty na rynkach gazu. - Codziennie mamy nową rzeczywistość gospodarczą i od niej uzależnione jest funkcjonowanie zakładów produkcyjnych - mówiła w programie "Newsroom".
4
Podziel się:
KOMENTARZE
(4)
Polak mały
rok temu
Rząd doskonale wiedział już dawno o zatruciu Odry i dokładnie wiedział przez kogo. Zacieranie i zamiatanie pod dywan prawie się udało ale trzeba było znaleźć powód przerwania produkcji. Okazja to podwyżka cen energii. Awaria została usunięta i już nic nie przeszkadza w dalszej produkcji, nawet wysokie ceny.
Likut
rok temu
Chodziło tylko o ograniczenie zużycia gazu bo Niemcy nie mają co pchać już do rewersu
Maciej Piwowa...
rok temu
RODACY KOGO MYŚMY WYBRALI?Głos na tzw >> Mniejsze Zło Zjednoczona Prawica ,to Głos na PiS partie ogarniętą RUSOFOBIOM. Matki OJCZYZNY.
Mgr
rok temu
Wczoraj kolega kupił 8 tys litrów RSMu zapłacił 45 tys za 2.5 tony saletrosanu 11500. Boże to wszystko grozi bankructwami.