S17 zyskała dodatkowe 30 km. Szybciej ze stolicy na Lubelszczyznę
Od teraz droga ekspresowa S17 łącząca Warszawę z Lublinem wydłużyła się o dodatkowe odcinki. Pod koniec wakacji cała trasa wydłuży się o kolejne 15 km i dojazd do Piasek zabierze kierowcom 70 min.
GDDKiA oddaje kierowcom kolejne 30 km ważnej arterii łączącej Warszawę z Lubelszczyzną. Od środy S17 zyskała nowy fragment między obwodnicą Garwolina do granicy z województwem lubelskim oraz kolejnych kilka kilometrów do węzła Ryki Północ, gdzie kierowcy zjadą na stary przebieg DK17.
Prócz nowoczesnej drogi w ramach inwestycji powstały m.in. trzy węzły - Górzno, Gończyce i Trojanów, dwa Miejsca Obsługi Podróżnych, 23 obiekty inżynierskie oraz urządzenia ochrony środowiska - informuje GDDKiA.
Obejrzyj: Od lipca szybciej na Lubelszczyznę. Będzie dodatkowe 30 km trasy S17
Wcześniej, w połowie czerwca, do ruchu oddane zostało 13 kilometrów tej drogi pomiędzy węzłami Skrudki i Kurów Zachód
A kolejnym odcinkiem S17 omijającym Ryki kierowcy pojadą pod koniec wakacji. To dodatkowej 15 km ekspresówki. Wówczas dystans 140 km od Garwolina do Piask kierowcy pokonają w 70 minut.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl