Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
koronawirus
19.05.2020 16:55

Sezon ślubów przed nami. Wytyczne jeszcze w tym tygodniu

W tym tygodniu rząd najpewniej wyda wytyczne w sprawie organizacji wesel i komunii. Zapowiedział to w programie "Newsroom" WP wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(pixabay.com)

- Już wkrótce, może nawet w tym tygodniu, będziemy mieć gotowy komunikat - powiedział wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński, odpowiadając na pytanie Wirtualnej Polski o zasady organizacji uroczystości rodzinnych.

- Biorąc pod uwagę, że temat wesel, komunii, rodzinnych ważnych wydarzeń był jednym z najczęściej występujących podczas konsultacji naszego ostatniego rozporządzenia tematów, to myślę, że to będzie najważniejsza rzecz, którą będziemy chcieli w najbliższym czasie zakomunikować - dodał. Nie chciał jednak zdradzić żadnych szczegółów.

Na pytanie, co powiedziałby osobom, które przygotowują ślub, odparł: jeśli dziś bym otrzymał takie pytanie, poprosiłbym o kilka dni cierpliwości.

Pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany parom młodym. Duże imprezy są w tej chwili wykluczone. Dopuszczalne są jedynie małe uroczystości w gronie rodzinnym. Skutki odczuwa też branża związana z organizacją wesel - pary odwołują rezerwacje sal i rozwiązują inne umowy np. z fotografami.

Zobacz: Sezon ślubów przed nami. Wytyczne jeszcze w tym tygodniu

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie, filmik? Wyślij go nam na #dziejesie

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
19-05-2020

Dzieci będą pisowskie.Wytyczne jeszcze w tym tygodniu. Ona ma być wierząca, a On należeć do PiS. Ceremonia tylko w kościele za zgodą proboszcza.

19-05-2020

kORONA. Dla wesel jedne normy, dla mszy drugie normy, dla kopalni inne normy, dla pociągów, autobusów, sklepów... Wszędzie inne normy... Tylko wirus, … Czytaj całość

19-05-2020

antypisKomu to potrzebne?

Rozwiń komentarze (66)