Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Przemysław Ciszak
|

Sieć stacji Moya przejmie eMILA. Jest pozytywna decyzja UOKiK

0
Podziel się:

Decyzja UOKiK pozwala spółce Anwim S.A. na przejęcie całej sieci bezobsługowych stacji eMILA. Liczba placówek Moya ma wzrosnąć do końca 2023 roku do 350 punktów.

Sieć stacji Moya przejmie eMILA. Jest pozytywna decyzja UOKiK
(Anwim S.A.)

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta zgodziła się na przejęcie eMILA przez Anwim S.A., właściciela marki Moya - podała spółka i zaznaczyła, że planuje aktywnie rozwinąć i uatrakcyjnić format przejmowanych stacji w tym również poprzez znaczące rozszerzenie oferty dla klientów w wybranych lokalizacjach.

- Zgoda od UOKIK jest istotnym krokiem przybliżającym nas do poszerzenia naszej sieci stacji paliw o obiekty eMILA. Proces akwizycji jest sporym wyzwaniem, zarówno jeżeli chodzi o realizację koniecznych formalności, jak i całą logistykę. Działamy metodycznie, zgodnie z przyjętym planem, realizując stopniowo założenia tego projektu - zaznaczył Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim S.A.

Zobacz także: Zobacz też: Ceny żywności w górę. Ekspert wskazuje powody

eMILA jest siecią bezobsługowych stacji paliw głównie zlokalizowanych w większych miastach w całej Polsce. Oferują dwa rodzaje paliwa – benzynę 95 oraz olej napędowy.

Punkty te są w pełni zautomatyzowane, dzięki systemowi płatności przy dystrybutorze, czas tankowania skrócony jest do minimum, a brak obsługi pozwala zaoferować odbiorcy atrakcyjne ceny, wyjaśnia spółka.

- Przejęcie sieci bezobsługowych stacji paliw eMILA jest istotnym krokiem w realizacji strategii i rozbudowy sieci MOYA do 350 placówek do końca 2023 r. – dodał Rafał Pietrasina.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)