Trwa ładowanie...
bEDSZRYR
Notowania
Przejdź na

Stadnina w Janowie Podlaskim. Minister tłumaczy niskie ceny koni

- Rynek koni arabskich jest dziś rynkiem innym niż kilka lat temu. Koni jest po prostu dużo. Nowe metody rozmnażania powodują, że z jednej klaczy można mieć kilkadziesiąt źrebiąt, a nie kilka, jak to było do niedawna. Dlatego cen takich jak dawniej już nigdy nie będzie - przekonywał w programie "Money. To się liczy" minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

0
0
171
Podziel się
Komentarze (171)
zobacz więcej komentarzy (171)
bEDSZRZd
KOMENTARZE
(171)
horse
3 lata temu
sukces, przecież wyhodowali kasztankę dla liliputa
Migulina
3 lata temu
Ten człowiek sam nie wie co mówi...
Low
3 lata temu
Haha miszcz mistrzow:) Kocham pis takiej beki jak ich przywodcy to nikt nie ukreci. P. S. Przepraszam za brak polskich znakow.
bEDSZRZv
trele-morele
3 lata temu
Dziecinne tłumaczenia pana ministra rolnictwa. Dziwnym trafem spadek sprzedaży nastąpił za rządów PiS. Wszystko psują za co się wezmą. No skrót PiS: "Psujemy i Szabrujemy"
....
3 lata temu
Drogi Panie Ministrze ROLNICTWA! To fakt! Rynek koni nie jest juz tym samym rynkiem co kilka lat temu. Nowe "metody rozmnażania" mają na celu udoskonalenie genów co w efekcie końcowym wiąże się z zwiększeniem wartości koni (nad czym nieustannie pracujemy). To bardzo miłe, że macie wpływ na anatomie układu rozrodczego u klaczy. Miejmy nadzieję, że Nas (kobiet) te metody nigdy nie dosięgną :) Przykry jest również fakt, że tak istotne ministerstwo jest w rękach takiego tumana !!! Kto wie co sie jeszcze wydarzyć może... gdy żony pisowców będą wydawać potomstwo w takich ilościach....
...
Następna strona