Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Strajk nauczycieli. "8 kwietnia to będzie ciekawy dzień"

- Pracownicy oświaty, taksówkarze i inne grupy zawodowe, które nie zostały uwzględnione w programach socjalnych rządu, przygotowują się na strajk ósmego kwietnia. To będzie ciekawy dzień - mówił w programie "Money. To się liczy" przewodniczący OPZZ Jan Guz. - Liczymy, że rząd przestanie na ślepo wydawać pieniądze. Decyzji o nowych programach socjalnych nie konsultowano bowiem ze społeczeństwem. A pamiętajmy, że to są nasze, wspólne pieniądze i powinniśmy razem zastanowić się, jakie są najpilniejsze potrzeby - wyjaśnił.

27-03-2019
0
0
142
Podziel się
Komentarze (142)
zobacz więcej komentarzy (142)
KOMENTARZE
(142)
na dlugie lat...
3 lata temu
BRAWO,BRAWO,BRAWO wasze dzieci i wnukowie podziekuja wam za to,ze Polska znowu straci swoja suwerennosc.
Polak
3 lata temu
Nieroby tylko strajkować by chcieli ,gdzieście byli 8 lat temu ?
Mirrk
3 lata temu
Ten łysy też się nie napracować a mówi to nasze pieniądze Buczek!
kuma
3 lata temu
Niedługo wszyscy zaczniemy strajkować ,bo taką sielankę z wypłatami jakie ma rząd dla siebie, to my możemy tylko pomażyć,smród ,brud,głód i ubóstwo to nas czeka ,więc do dzieła wszyscy pokażmy na co nas stać.Każdy z nas chce tak godnie żyć jak wy w rządzie!
Kinga
3 lata temu
Pracownicy niepedagogiczni umieszczeni w drugiej kolejności? Racja - bo to nauczyciel otwiera szatnię, bo to nauczyciel przygotowuje i wydaje obiady, bo to nauczyciel zamawia dla dzieci książki, bo to nauczyciel zapisuje dzieci do szkoły, bo to nauczyciel robi wszystko i jest najważniejszy. Frekwencja, którą podaje ZNP dotyczy wszystkich pracowników w szkole. ZNP nie wie ile z tego jest nauczycieli, a ilu pracowników niepedagogicznych. 05.04.2019r. wszyscy pracownicy niepedagogiczni składają wniosek o urlop na żądanie, kto otworzy dzieciom szkołę o 6 rano, nauczyciel? Fakt, nauczyciel ma "głodowe" wynagrodzenie a co z resztą pracowników? Pracownicy niepedagogiczni też są wykształceni!
...
Następna strona