Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pfr
20.12.2018 09:20

Tańsze mieszkania w ramach programu Mieszkanie plus. Dzięki nowej technologii

Mieszkania w ramach programu Mieszkanie plus mają być budowane z gotowych prefabrykatów. Dzięki nowej technologii mają być tańsze.

Podziel się
Dodaj komentarz
(iStock.com)
Mieszkanie plus to program dzięki któremu tanie mieszkania powstają w siedemnastu miastach Polski

Mieszkanie plus to program dzięki któremu tanie mieszkania powstają w siedemnastu miastach Polski. To lokale do wynajęcia, ale z możliwością nabycia do nich prawa własności.

Do tej pory PFR Nieruchomości zbudowało i oddało polskim rodzinom 500 takich mieszkań. Kolejne tysiąc jest w budowie, a 9 tysięcy w przygotowaniu.

By budowa domów była szybsza, tańsza a domy powstające w ramach programu trwalsze, PFR Nieruchomości wdraża program prefabrykacji. Dzięki nowej technologii większość prac przeniesionych jest z budowy do fabryk. To tam powstają gotowe prefabrykaty, z których będą montowane nowe domy.

Jaka jest zaleta budowania mieszkań z prefabrykatów w porównaniu do tradycyjnego budownictwa? O ile spadną koszty inwestycji, a tym samym ceny mieszkań? Zapraszamy do rozmowy z Piotrem Wolińskim, z biura realizacji inwestycji PFR Nieruchomości S.A.

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
20-12-2018

lokatorWygląda na to że PIS wmówił ciemnemu ludowi że przed rządami PIS nic nie budowano . A prawda jest taka że te mieszkania plus to droga lipa bo … Czytaj całość

20-12-2018

MMle się słucha tego pana. Albo nie wie o czym mówi do końca, albo się nie wyspał

20-12-2018

meksykW teorii wszystko wygląda dobrze, prefabrykacja betonowa wychodzi na przeciw potrzebom i problemom rynku, czyli np kurczącemu się rynkowi pracownika. … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (4)