Trwa ładowanie...
bErgETAR

Notowania

Przejdź na

Tarcza antykryzysowa 2.0. "Kolejne elementy siłą rzeczy pojawią się z czasem"

- Polska jest krajem, który do niedawna był krajem rozwijającym się. Wiele instrumentów, które się u nas teraz używa, to instrumenty, które jeszcze jakiś czas temu były poza zasięgiem takich krajów. Rozumiem, że długość trwania epidemii jest nieznana, więc siłą rzeczy kolejne elementy tarczy będą się pojawiać z biegiem czasu - mówił w rozmowie z WP Ernest Pytlarczyk, główny ekonomista Banku Pekao SA. Ekspert tłumaczył też różnicę między dwoma scenariuszami powrotu gospodarki do formy: scenariuszem V i scenariuszem U.

0
0
105
Podziel się
Komentarze (105)
zobacz więcej komentarzy (105)
bErgETBd
KOMENTARZE
(105)
edi
rok temu
Słyszę od 20 lat,że Polska jest krajem rozwijającym się-pytam jak jeszcze długo do końca stulecia?
xxxx
rok temu
Kredyty? najpierw się oszczędza a potem kupuje. Wszystko na kredyt dom, auto, wczasy, firma. To sobie spłacajcie, co mnie to obchodzi.
lorimar
rok temu
Nie jestem pewien czy pisowskim notablom nie chodzi o nacjonalizację większych firm bo te są wyłączone z wszelkich ulg a z małymi sobie poradzą bez problemu. Byłyby posadki dla armii swojaków inna sprawa te firmy działały by koślawo.
bErgETBv
4 kwietnia 20...
rok temu
Dzisiaj liczba zdiagnozowanych przypadków COVID-19 w Unii Europejskiej przekroczyła ½ miliona chorych.
CCor, wir 202...
rok temu
fsdfafa ....to Nicolas Copernicus Gdy przystępujemy do kupienia nici... Wróć.. "Scyzoryk ..." Temat: Jako tako, jak się masz Moźna, i w ten i tam, deseń... i scyzorykiem i nożyczkami.. A! Wesołyc i td uciąć kalesony i śkarpetki są. We, sir A. Pacino, invited altough to stay on concert Leny Kravitz in Poland This year.
...
Następna strona