Trwa ładowanie...
bEKHcfLp
Notowania
Przejdź na

"Tarcza antykryzysowa nie działa". Rafał Sonik obawia się, że bez pomocy zamknięte biznesy mogą się już nie otworzyć

W handlu detalicznym, który odbywa się w galeriach, niestety tarcza antykryzysowa trochę na razie nie działa – przyznaje Rafał Sonik, kierowca rajdowy i biznesmen. – Straciliśmy 95 proc. przychodów, a nie możemy niestety nie płacić przynajmniej 50-60 proc. kosztów. Są to kwoty milionowe. W przypadku mojej galerii stracimy około 15 mln zł przychodu miesięcznie – wyjaśnia. – Czy to jest fryzjer, apteka, kino czy jakikolwiek inny usługodawca stracił gigantyczne sumy przychodów.

0
0
305
Podziel się
Komentarze (305)
zobacz więcej komentarzy (305)
bEKHcfLB
KOMENTARZE
(305)
Hmm
2 lata temu
Służba zdrowia dostanie po kilkadziesiąt zł nagrody za poświęcenie a sobie znowu przyznają po kilkadziesiąt tysięcy zł za "ciężka pracę" jak Szydło i reszta kasty
Bla bla
2 lata temu
Coś się zaczyna, coś się kończy. Nic nie mam do bogatych. Do tych bogatych, którzy nawet kombinując zarobili - taki kraj. Ale skoro oni mają złote pomysły, to niechaj się przekwalifikują, przebranżują. O ile są POLAKAMI. Nie pazernymi bankierami, lichwiarzami z tworu na terenie Palestyny lub płatnikami VAT poza polską. Takich na syberię lub co poniektórych na Madagaskar.
Antypolak
2 lata temu
Nie straciles, tylko niezarobiles panie biznesmen. Jezeli czegos niemasz niemozesz tego stracic.
bEKHcfLT
Kuba
2 lata temu
Bzdury. Powstaną nowe firmy i nowe galerie
mr
2 lata temu
Na biednego nie trafiło
...
Następna strona