Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Technologiczna (r)ewolucja w Polsce. Od sieci 5G po internet od Elona Muska

"Koniec z brakiem zasięgu", "koniec martwych stref", "internet z satelity wszędzie". Takie nagłówki można przeczytać w mediach po ogłoszeniu współpracy amerykańskiego T-Mobile z Elonem Muskiem. Głównym celem tej współpracy jest dostarczenie sygnału tak, gdzie do tej pory nie było to możliwe. Czy jesteśmy u progu nowej rewolucji? Pytaliśmy o to Agnieszkę Rynkowską z zarządu T-Mobile Polska i dyrektor ds. B2B. Właścicielem T-Mobile Polska jest firma, która ma blisko połowę udziałów w spółce, która zawarła porozumienie z jednym z najbogatszych ludzi na świecie.
0
0
11
Podziel się
Komentarze (11)
zobacz więcej komentarzy (11)
KOMENTARZE
(11)
Zenek
2 miesiące temu
Przed chwilą pisaliście że nie ma sensu ciągnąć internetu z kosmosu bo Polska ma 100% pokrycia tel.a teraz w drugą stronę.Dajcie już spokój.
Dzika
2 miesiące temu
5G ja mam zaledwie H+
INTERNET
2 miesiące temu
musi być wszędzie abyś był nieustawicznie pod kontrolą sieci. Dla swojego dobra oczywiście.
ORANGE
2 miesiące temu
światłowód. Jak mieszkasz w domu a nie w bloku i światłowód wisi zwinięty na szpuli 8m od Ciebie to musisz dodatkowo płacić 20zł miesięcznie bo mieszkasz w domu. W bloku gdyby mieli przeprowadzić łącze z garażu podziemnego na przykładowo 3p. to nie płacisz żadnych dodatkowych opłat miesięcznych. Dziwią się że nie chcę do nich wziąć.
Beton
2 miesiące temu
5G kpina. Światłowód po drugiej stronie ulicy 10metrów od mojego domu, a wy macie problem by mnie podłączyć. Nowi klienci traktowani lepiej niż ci z długim stażem.