Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Tesco znika z Polski. "Konkurencja się zaostrzy, to dobra wiadomość dla kosumentów"

Netto przejmuje sieć Tesco. Informacja o wielkiej transakcji w branży handlowej zaskoczyła wszystkich. Co to oznacza dla klientów? – To przejęcie z pewnością zaostrzy konkurencję na rynku sieci handlowych – przyznała w programie „Money. To się liczy” Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji. – To dla klientów dobra wiadomość. Im większa konkurencja, tym niższe ceny dla konsumentów. Dlaczego sieć Tesco poniosła porażkę? Sklepy wielkopowierzchniowe przeżywają teraz trudny czas. To nie jest kwestia złej strategii, czy błędów zarządzania, ale tego że klienci mają duży wybór i wolą robić zakupy blisko domu. To jest kryterium w głównej mierze brane pod uwagę.

KOMENTARZE
(11)
Sopocianka
4 lata temu
Baaardzo mi smutno.Jestem niepełnosprawną 75 latką.Super zakupy przez internet robię.Mili kurierzy,b.dobry towar,dużo promocji.Sąsiedzi przy okazj moich zakupów często dla siebie korzystali. Ciekawa jestem jak sobie TESCO w W.Brytanii radzi.Chyba się tak jak w Polsce nie zamyka.?????????
maja
4 lata temu
Szkoda. Lubiłam Tesco. Zawszy tam b6ył największy wybór.
prosta baba
4 lata temu
ja wiedzialam ze oni zbankrutuja,keidys nikt o zdrowych zmyslach nie handluje w taki sosob jak oni,to tylko kwetsia czasu,i sie doczekalam bidy u nich
Night
4 lata temu
Wreszcie !!! 25 kas w sklepie 0 czynnych... Tylko samoobsługowe upierdliwe badziewie czynne....
Klient-ka
4 lata temu
Kiedy wreszcie znikną z naszego kraju te obce sklepy? Dlaczego niszczone są polskie sklepy?