Trwa ładowanie...
bEsioMwR

Notowania

Przejdź na

Tesco znika z Polski. "Konkurencja się zaostrzy, to dobra wiadomość dla kosumentów"

Netto przejmuje sieć Tesco. Informacja o wielkiej transakcji w branży handlowej zaskoczyła wszystkich. Co to oznacza dla klientów? – To przejęcie z pewnością zaostrzy konkurencję na rynku sieci handlowych – przyznała w programie „Money. To się liczy” Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji. – To dla klientów dobra wiadomość. Im większa konkurencja, tym niższe ceny dla konsumentów. Dlaczego sieć Tesco poniosła porażkę? Sklepy wielkopowierzchniowe przeżywają teraz trudny czas. To nie jest kwestia złej strategii, czy błędów zarządzania, ale tego że klienci mają duży wybór i wolą robić zakupy blisko domu. To jest kryterium w głównej mierze brane pod uwagę.

0
0
11
Podziel się
Komentarze (11)
zobacz więcej komentarzy (11)
bEsioMxd
KOMENTARZE
(11)
Sopocianka
rok temu
Baaardzo mi smutno.Jestem niepełnosprawną 75 latką.Super zakupy przez internet robię.Mili kurierzy,b.dobry towar,dużo promocji.Sąsiedzi przy okazj moich zakupów często dla siebie korzystali. Ciekawa jestem jak sobie TESCO w W.Brytanii radzi.Chyba się tak jak w Polsce nie zamyka.?????????
maja
rok temu
Szkoda. Lubiłam Tesco. Zawszy tam b6ył największy wybór.
prosta baba
rok temu
ja wiedzialam ze oni zbankrutuja,keidys nikt o zdrowych zmyslach nie handluje w taki sosob jak oni,to tylko kwetsia czasu,i sie doczekalam bidy u nich
bEsioMxv
Night
rok temu
Wreszcie !!! 25 kas w sklepie 0 czynnych... Tylko samoobsługowe upierdliwe badziewie czynne....
Klient-ka
rok temu
Kiedy wreszcie znikną z naszego kraju te obce sklepy? Dlaczego niszczone są polskie sklepy?