Trwa ładowanie...
bDJPCtYR

Notowania

Przejdź na

Tłumy turystów na Krupówkach. Maseczki? Tylko dla policji. "Tutaj wirusa nie ma"

Historia lubi się powtarzać. Podobnie jak tydzień temu, także i w ten weekend do Zakopanego zjechały tłumy turystów z całej Polski. Klaudiusz Michalec, reporter WP, który był na Krupówkach, widzi jednak pewną różnicę. O ile tydzień temu osób noszących maseczki było jak na lekarstwo, o tyle w ten weekend jest ich więcej. Problem jednak w tym, że przyjezdni przypominają sobie o przestrzeganiu zasad, gdy w pobliżu pojawia się patrol policji. Gdy służby znikają, maseczki wędrują do kieszeni kurtek. Niektórzy byli rozczarowani, że tym razem w centrum Zakopanego nie ma imprezy. – Nikt nam nie chce grać – powiedział jeden z zapytanych przez reportera WP turystów. – Czekamy, jak będzie, na pewno potańczymy. Spacerująca po Krupówkach jedna z pań powiedziała, że tłumy w Zakopanem ją cieszą. – W końcu jest normalnie, tak ma być, ludzie za tym tęsknią. Inni młodzi turyści dodają z uśmiechem: wolności nam trzeba, tutaj wirusa nie ma.

477 reakcji
5
9
463
Podziel się
Komentarze (463)
21-02-2021
Jarek kazał lądować Cóż, skoro na imprezie u oszusta toruńskiego wolno, to dlaczego nie w Zakopanem? Przykład idzie z góry.
zobacz więcej komentarzy (463)
bDJPCtZd
KOMENTARZE
(463)
Jarek kazał l...
2 tyg. temu
Cóż, skoro na imprezie u oszusta toruńskiego wolno, to dlaczego nie w Zakopanem? Przykład idzie z góry.
marek
2 tyg. temu
To nie tłumy turystów, to tłumy Polaków.
***** ***
2 tyg. temu
Przecież po roku noszenia maseczek okazało się, że są nieskuteczne więc w czym problem?? Teraz podobno mają być z jakimś filtrem hepa. Szumowski ma je sprzedawać.
bDJPCtZv
oli
2 tyg. temu
Janusze, Grażyny w swoim żywiole.
Zyx
2 tyg. temu
Polacy mają rację.
...
Następna strona