Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Amerykańskie wojska w Polsce coraz bliżej

0
Podziel się:

Polski minister obrony Bogdan Klich i ambasador Stanów Zjednoczonych podpisali memorandum w sprawie współpracy sił powietrznych obu krajów.

Amerykańskie wojska w Polsce coraz bliżej
(PAP/Paweł Supernak)

Polski minister obrony Bogdan Klich i ambasador Stanów Zjednoczonych w naszym kraju Lee Feinstein podpisali memorandum w sprawie współpracy sił powietrznych obu krajów.

Minister Klich wyraził nadzieję, że pogłębi ono współpracę wojskową między Warszawą a Waszyngtonem. -_ To porozumienie każe nam patrzeć śmielej w przyszłą współpracę Polski i USA w obszarze bezpieczeństwa _- podkreśla.

Dokument miał być parafowany podczas niedawnej wizyty Baracka Obamy w Polsce, ale obu stronom nie udało się wówczas uzgodnić wszystkich niezbędnych szczegółów. Szczegóły porozumienia mają zostać dopracowane przez obie strony w przyszłym roku.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/61/t140605.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/amerykanom;takie;rzeczy;zdarzaja;sie;kilka;razy;w;miesiacu,250,0,842490.html) "Amerykanom takie rzeczy zdarzają się kilka razy w miesiącu" Bogdan Klich liczy na uniewinnienie żołnierzy z 18 batalionu z Bielska-Białej. Dziś wyrok.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/166/t46502.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/amerykanie;nie;beda;mieli;stalej;bazy,71,0,841287.html) Amerykanie nie będą mieli stałej bazy Klich: Przyloty amerykańskich samolotów dają szansę na regularne treningi polskich i amerykańskich pilotów.
kraj
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)