Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Bielan wyrzucony z PJN za kontakty z PiS

0
Podziel się:

Szefowej klubu nie usatysfakcjonowało tłumaczenie posła. Rozstali się.

Bielan wyrzucony z PJN za kontakty z PiS
(photo-service.europarl.europa.eu)

Szefowa klubu PJN Joanna Kluzik-Rostkowska zaapelowała do europosła Adama Bielana, by publicznie zdeklarował, że nie uczestniczy w działaniach PiS mających osłabić lub rozbić PJN. Bielan miał określić się do godz. 16. - _ Nie usatysfakcjonowała mnie jego odpowiedź, więc współprace uznaję za skończoną _ - powiedziała szefowa PJN.

- J_ a i środowisko PJN oczekujemy bardzo jasnej deklaracji ze strony Adama Bielana co do tego, jaki jest jego stosunek do praktyk PiS, jeżeli chodzi o próby rozbicia środowiska PJN _ - tłumaczyła wcześniej przewodnicząca klubu PJN.

Jak podkreśliła, jej apel wynika z powtarzających się plotek o dwuznacznej roli Adama Bielana. - _ Oczekuję od Adama Bielana jasnego przekazu, że nie uczestniczył, nie uczestniczy i nie będzie uczestniczył w żadnych działaniach, które mogłyby osłabić czy też rozbić środowisko PJN-owskie _ - dodawała posłanka.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/112/t75888.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pjn;bielan;musi;sie;okreslic,76,0,796236.html) PJN: Bielan musi się określić Kluzik-Rostkowska apeluje do europosła Adama Bielana, by publicznie zdeklarował, że nie uczestniczy w działaniach PiS osłabiających PJN.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/130/t130690.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/kluzik-rostkowska;atakuje;fedak;za;grzechy,187,0,791227.html) Kluzik-Rostkowska atakuje Fedak za grzechy Szefowa PJN wylicza najpoważniejsze błędy minister pracy z PSL.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/126/t130686.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/doniesienia;o;rozpadzie;pjn;przedwczesne;szefowa;dementuje,189,0,789181.html) Doniesienia o rozpadzie PJN przedwczesne. Szefowa dementuje Joanna Kluzik-Rostkowska wystąpiła u boku Kamińskiego i Bielana. Pochwalili się prorodzinnym programem.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)