Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bilety na Euro 2012- nowe losowanie

0
Podziel się:

Dziś w południe rozpoczęło się losowanie biletów na Euro 2012 z puli Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Bilety na Euro 2012- nowe losowanie
(Jan Kucharzyk/East News)

Dziś w południe rozpoczęło się losowanie biletów na Euro 2012 z puli Polskiego Związku Piłki Nożnej. Mogli się o nie ubiegać członkowie oficjalnego Klubu Kibica RP. Za członkostwo w klubie i wyrobienie specjalnej karty musieli zapłacić wcześniej ponad 30 złotych.

Rzecznik klubu Jacek Kalinowski mówi, że wszyscy, którzy zarejestrowali się w systemie mają szansę na bilety zarówno w fazie grupowej, a także pucharowej, o ile Polska wyjdzie z grupy.

-_ PZPN przekazał informacje, że będzie to około 8700 biletów w fazie grupowej i podobna liczba w fazie pucharowej. Czyli to jest około 40 procent wszystkich biletów, które posiadał w pakiecie federacyjnym związek na mecze polskiej reprezentacji _ - mówi Kalinowski.

POSŁUCHAJ JACKA KALINOWSKIEGO:

Członkowie klubu kibica oprócz tego, że mogą brać udział w losowaniu biletów na Euro 2012, są uprzywilejowani przy nabywaniu wejściówek na inne mecze reprezentacji- przypomina Jacek Kalinowski.

-_ Członkostwo w klubie na dwa i pół roku kosztuje 32 złote dla osób pełnoletnich, a 27 dla dzieci poniżej 14 roku życia. Oczywiście to ceny z VAT _ - mówi Kalinowski.

Pozostała część puli biletów PZPN trafi między innymi w ręce działaczy i sponsorów. Szczęściarze, którzy wylosowali prawo kupna biletów zostaną o tym poinformowani mailem.

Czytaj więcej o przygotowaniach do Euro 2012
Można jeszcze kupić bilety na Euro 2012 Sprzedaż zaczyna się dziś i potrwa do 29 lutego 2012 roku.
Loże na Euro 2012. Raczej dla milionerów Wynajęcie jednej kosztuje nawet 160 tysięcy euro.
Łatwiej dotrzesz na Euro 2012. Będą zmiany Na rozgrywki szykują się przewoźnicy kolejowi i lotniczy. Zobacz, jakie czekają nas zmiany.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)