Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
referendum w warszawie
04.10.2013 08:37

Brudziński: Nikt nie da tyle, ile Tusk z Waltz

Warszawskie referendum Joachim Brudziński nazywa szansą dla mieszkańców stolicy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jan Bielecki/East News)

PiS namawia na pójście do referendum - zarówno w Warszawie, jak i w Wadowicach. Niektórzy działacze tej partii apelowali o bojkot referendum w sprawie odwołania burmistrz Wadowic z PiS i rady miasta, zdominowanej przez tą partię.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński precyzował dziś w radiowej Jedynce, że to nie stanowisko PiS, tylko pojedynczych działaczy regionalnych tej partii. Grożą im za to konsekwencje polityczne. - _ Nasza koleżanka Beata Szydło, która jest zarazem szefową okręgu oświęcimskiego, dała tutaj wyraźna dyspozycję. To jest dobra okazja żeby powiedzieć, że ci z lokalnych działaczy, którzy podpisują się Prawem i Sprawiedliwością popełniają nadużycie. _

Warszawskie referendum Joachim Brudziński nazywa szansą dla mieszkańców stolicy. Jego zdaniem, w ostatnich dniach pojawia się wiele udogodnień dla mieszkańców.

Prezydent miasta ogłasza tańsze bilety na komunikację miejskiej, a premier obiecuje, że jego priorytetem będzie dokończenie Południowej Obwodnicy Warszawy. Brudziński mówił, że dopóki nie było groźby referendum Hanna Gronkiewicz-Waltz nie dostrzegała problemów miasta _ zza szyby limuzyny _. - _ Nikt nie da Wam tyle, ile Tusk z Gronkiewicz Waltz, obiecają wtedy, jak dotoczyły im się koła do gabinetów i czują, że może być nieciekawie. _

Referendum w Warszawie odbędzie się w przyszłą niedzielę, 13. października. To w Wadowicach zaplanowano dwa tygodnie później.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: referendum w warszawie, joachim brudziński, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz