Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Chcą rozliczyć Napieralskiego z Rozbratu

0
Podziel się:

Działacze stołecznego SLD domagają się, by Grzegorz Napieralski wyjaśnił, jak i na kogo wydawał w kampanii pieniądze.

Chcą rozliczyć Napieralskiego z Rozbratu
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bESxTtYR

Działacze stołecznego SLD domagają się, by Grzegorz Napieralski wyjaśnił, jak i na kogo wydawał w kampanii pieniądze zarobione na sprzedaży siedziby partii.

- _ Dotąd milczeliśmy, bo w kampanii dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają _ - powiedział _ Gazecie Wyborczej _wiceszef warszawskiego SLD Jerzy Budzyn. I oświadcza - _ Poszukujemy pieniędzy ze sprzedaży Rozbrat. I przestrzegam: nie spoczniemy. _

Pieniądze z wartej 35 mln zł transakcji miały znacząco zasilić kampanijne konta. Dużo obiecywały sobie stołeczne struktury, gdzie kampania była najdroższa. Dostali 40 tys. z - pisze _ Gazeta Wyborcze _.

bESxTtYT
Czytaj więcej o sprzedaży siedziby SLD
[ ( http://static1.money.pl/i/h/116/t90484.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sld;w;klopotach;nie;moze;sprzedac;siedziby,22,0,750614.html) SLD w kłopotach. Nie może sprzedać siedziby 44 miliony złotych za warszawską kamienicę Rozbrat miały uratować partię.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/183/t20407.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/siedziba;sld;sprzedana;partia;zarobila;44;miliony;zlotych,222,0,743646.html) Siedziba SLD sprzedana. Zarobili 44 miliony Kupcem jest polska firma z amerykańskim kapitałem, której nazwy nie ujawniono.
bESxTtZu
KOMENTARZE
(0)