Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Czarzasty: Nie mam wpływu na KRRiT

0
Podziel się:

Były sekretarz Rady liczy na szybki wybór nowych władz TVP.

Czarzasty: Nie mam wpływu na KRRiT
(Radosław Drożdżewski<br>(Zwiadowca21)/GNU/Wikipedia)

Włodzimierz Czarzasty ma nadzieję, że Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jak najszybciej powoła skład rad nadzorczych TVP i Polskiego Radia.

Przewodniczący stowarzyszenia Ordynacka zaprzeczył w programie _ Gorący Temat _ w TVP2, by miał jakikolwiek wpływ na decyzje Rady. Były sekretarz KRRiT przypomniał, że kandydatów na członków rad nadzorczych wyłoniono we współpracy z uczelniami wyższymi.

Teraz ruch leży po stronie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, a odpowiedzialność za tempo prac spoczywa na przewodniczącym Janie Dworaku - uważa Czarzasty:

Kilka dni temu _ Gazeta Wyborcza _ napisała, że w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji trwa klincz, który utrudnia wyłonienie nowych władz w TVP. Gazeta winą za brak porozumienia obarczyła członków Rady kojarzonych z lewicą.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/236/t46572.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dworak;wkrotce;zdradze;kto;trafil;do;rad,91,0,739163.html) Dworak: Wkrótce zdradzę, kto trafił do Rad KRRiT analizuje kwalifikacje kandydatów do Rad Nadzorczych mediów publicznych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/147/t113811.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dworak;naszym;zadaniem;zarzadzanie;zmiana;w;mediach,93,0,695389.html) Dworak: Naszym zadaniem zarządzanie zmianą w mediach Nowy szef KRRiT uważa, że zmiany wprowadzane są za późno.
wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)