Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Czarzasty o Platformie: Oni się zagryzą

0
Podziel się:

Platforma ma chwalipiętę alfę Tuska, pracusia alfę Schetynę oraz ukrytą alfę Komorowskiego.

Czarzasty o Platformie: Oni się zagryzą
(PAP/Andrzej Wiktor)

Platforma ma chwalipiętę alfę Tuska, pracusia alfę Schetynę oraz ukrytą alfę Komorowskiego. Albo wyrżną i zagryzą połowę stada, albo zagryzą siebie - mówi _ Wprost _ Włodzimierz Czarzasty, szef Stowarzyszenia Ordynacka.

_ - Wieszczę początek końca Platformy. Nie można wieszać plakatów Nie robimy polityki, budujemy drogi, a tydzień później wycofywać się z budowy dróg. Już to kiedyś widziałem _ - mówi _ Wprost _ Czarzasty. - _ Premier Tusk, jakby prowadził kiosk Ruchu, toby się ten kiosk rozjechał po tygodniu - dodaje. A ludzie ze Stowarzyszenia Ordynacka to fachowcy. I dlatego chcą pełnić funkcje w mediach publicznych. Mają prawo. _

Czarzasty uważa, że zna się na mediach. Jaka powinna być telewizja? _ - Pluralistyczna. Zostawiłbym Pospieszalskiego w telewizji jako przykład złej roboty. Pokazywałbym go młodemu pokoleniu: tak się dziennikarstwa nie robi - _ mówi. Zastrzega, że jego wpływy nie są tak silne, by kogokolwiek zwalniać. _ - Nigdy nie miałem takich ambicji _.

Raport Instytutu Monitorowania Mediów pokazuje, że TVP2 i TVP Info szczególnie chętnie pokazują Grzegorza Napieralskiego._ - To naturalne. Był w kampanii najbardziej aktywnym facetem. Poza tym jest ładny - _ twierdzi Czarzasty.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/187/t46779.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/psl;nie;przylozy;reki;do;rozwalenia;rzadu;tuska,108,0,754540.html) "PSL nie przyłoży ręki do rozwalenia rządu Tuska" Stanisław Żelichowski, szef klubu poselskiego PSL zapowiada obronę ministra Bogdana Klicha.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/194/t80066.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/polski;raport;w;sprawie;smolenska;to;kwestia;dni,67,0,754499.html) Polski raport w sprawie Smoleńska to kwestia dni Oprócz raportu komisja Jerzego Millera zaprezentuje też animację lotu polskiego Tupolewa - zapowiada Paweł Graś.
wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)