Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Euro 2012. Pomoc medyczna będzie zapewniona

0
Podziel się

Podczas EURO 2012 kibice będą mogli czuć się bezpiecznie, bo nad ich zdrowiem będzie czuwać bezpłatny personel medyczny.

Euro 2012. Pomoc medyczna będzie zapewniona
(imago sportfotodienst/EAST NEWS)
bCXKCJKd

- _ Wszędzie tam gdzie będą kibice jest dla nich przygotowane, dedykowane zabezpieczenie medyczne: na lotnisku, na dworcu, w strefie kibica, na stadionie, wszędzie tam będą lekarze, ratownicy, karetki, więc jeśli komukolwiek przydarzy się jakieś zdarzenie medyczne, które będzie wymagało w jego rozumieniu pomocy medycznej, to proszę się nie wahać, proszę się do tych osób zwracać, one są tam po to, by pomóc _ - zapewnia Elżbieta Lipska, koordynator krajowy ds. opieki medycznej i ratownictwa w spółce PL.2012.

Elżbieta Lipska zapewnia, że trwają także szczegółowe kontrole żywności, wody i napojów. - _ Podstawowe znaczenie ma zapobieganie. Bardzo szczegółowe kontrole epidemiologiczne już w tej chwili się toczą. Są to kontrole żywności, żywienia, wody. Może rzeczywiście te procedury bywają kłopotliwe i uciążliwe, ale one służą temu, że cała żywność dostępna dla kibiców będzie dla nich bezpieczna _- zapewnia Lipska. Lekarze i ratownicy będą obecni podczas wszystkich meczów na lotniskach, na dworcach, na stadionach i w strefach kibica.

bCXKCJKG
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)