Notowania

hofman
30.06.2011 17:05

Hofman będzie cenzurował posłów PiS

Parlamentarzyści PiS mają każdą wypowiedź dla mediów konsultować z rzecznikiem partii - zdecydował prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Parlamentarzyści PiS mają każdą wypowiedź dla mediów konsultować z rzecznikiem partii - zdecydował prezes PiS Jarosław Kaczyński. Szefowi ugrupowania, oprócz występów medialnych posłów, nie podobają się propozycje list przedstawione przez struktury okręgowe.

Komitet polityczny PiS i prezes Jarosław Kaczyński podjęli w tym tygodniu decyzję, że udział we wszystkich programach w mediach oraz udzielanie wywiadów wymaga każdorazowej zgody rzecznika PiS Adama Hofmana.

_ - Prezes podjął decyzję, że każdy, zanim przyjmie zaproszenie do mediów, musi uzyskać akceptację w biurze prasowym. Jeśli posłowie nie będą się stosowali do tych zaleceń, będzie to miało wpływ na ich miejsce na liście wyborczej _ - powiedział Hofman.

Na jutro zostało zwołane specjalne posiedzenie klubu parlamentarnego PiS, na którym Kaczyński ogłosi i wyjaśni swoje postanowienie. Podczas posiedzenia klubu będzie także mowa o listach wyborczych.

Jak poinformowali PAP uczestnicy środowego posiedzenia komitetu politycznego i komitetu wykonawczego, Kaczyński ostro skrytykował propozycje list przedstawione przez zarządy okręgowe. _ - Prezes powiedział, że jeżeli naszym celem jest przegranie wyborów, to mamy idealne listy. Apelował o umieszczenie więcej nowych, niezwiązanych z polityką osób _ - relacjonował polityk z kierownictwa PiS.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/137/t130697.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pis;chce;komisji;sledczej;w;sprawie;finansowania;po,243,0,841459.html) PiS chce komisji śledczej w sprawie finansowania PO Najprawdopodobniej jutro PiS złoży wniosek w sprawie jej powołania.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/37/t136997.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kaczynski;chce;mowic;o;polsce;przy;grillu,41,0,828713.html) Kaczyński chce mówić o Polsce przy grillu Prezes PiS dał znak do rozpoczęcia objazdowej kampanii wyborczej swojej partii. Chcą pokazać _ prawdę o Polsce _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/136/t130696.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/hofman;po;probuje;siegnac;po;elektorat;sld,29,0,826397.html) Hofman: PO próbuje sięgnąć po elektorat SLD Tak rzecznik PiS skomentował decyzją i włączeniu do rządu Bartosza Arłukowicza.
Tagi: hofman, pis, cenzura, kraj, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz