Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Jest reakcja ULC na ostatnie wypadki lotnicze

0
Podziel się:

Urząd Lotnictwa Cywilnego nie wyklucza niezapowiedzianych kontroli w ośrodkach szkolenia pilotów, po ostatnich katastrofach lotniczych.

Jest reakcja ULC na ostatnie wypadki lotnicze
(PAP/Stanisław Rozpędzik)

Urząd Lotnictwa Cywilnego nie wyklucza kontroli w ośrodkach szkolenia pilotów. To działania, które mają być podjęte po ostatnich wypadkach lotniczych.

Jacek Samecki, szef komórki licencjonowania personelu lotniczego ULC mówił w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że Urząd wyciągnie wnioski z ostatnich wypadków w lotnictwie cywilnym.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI PRZEDSTAWICIELA ULC:

fot: PAP/ Stanisław Rozpędzik[ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://galerie.money.pl/wypadek;awionetki;w;krakowie;4;osoby;nie;zyja,galeria,6096,0.html)Przedwczoraj w Małopolsce doszło do dwóch wypadków samolotowych. W Witowicach Dolnych koło Nowego Sącza zginęło dwóch doświadczonych pilotów z okolic Krakowa, którzy przylecieli do Łososiny Dolnej na 55-lecie Aeroklubu Podhalańskiego. Samolot rozbił się kilkaset metrów za lotniskiem.

Z kolei w krakowskiej Ruszczy doszło do wypadku, w którym zginęły 4 osoby. Awionetka wbiła się w dom jednorodzinny. Zginęli wszyscy, którzy znajdowali się na pokładzie, w tym troje dzieci.

Czytaj więcej na temat ostatnich wypadków lotniczych
[ ( http://static1.money.pl/i/h/70/t154950.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/cesna;182;uderzyla;w;budynek;4;ofiary;smiertelne,113,0,894833.html) Awionetka z trójką dzieci spadła na budynek 42-letni pilot i trzy dziewczynki - dwie 12-latki i 14-latka - zginęli w wypadku awionetki.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/107/t74859.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dwie;osoby;ranne;w;wypadku;awionetki,237,0,874477.html) Dwie osoby ranne w wypadku awionetki Samolot zapalił się podczas próby startu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/151/t141719.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/hiszpania;zderzenie;awionetek;przez;pogode,184,0,848824.html) Hiszpania: Zderzenie awionetek przez pogodę? Oficjalnych informacji brak, ale media podają możliwe przyczyny katastrofy.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)