Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kalisz: Czas na rozliczenia w partii

0
Podziel się:

Zdaniem Ryszarda Kalisza, jeszcze w tym tygodniu powinna zebrać się Rada Krajowa SLD.

Kalisz: Czas na rozliczenia w partii
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Zdaniem Ryszarda Kalisza, jeszcze w tym tygodniu powinna zebrać Rada Krajowa SLD. Warszawski poseł Sojuszu jest zdania, że po wstępnych rozliczeniach będzie trzeba przyspieszyć konwencję, która personalnie zweryfikuje przywództwo Grzegorza Napieralskiego.

- _ Domagam się, aby zarząd partii, w którym nie jestem, bo rok temu zostałem wyrzucony, zwołał jak najszybciej Radę Krajową Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Ona powinna dokonać analizy kampanii wyborczej i ostatniego okresu działalności partii, powołać grupę do politycznego audytu, a potem konwencja _ - powiedział Napieralski.

POSŁUCHAJ RYSZARDA KALISZA:

Polityk nie chce rysować jeszcze wstępnych scenariuszy jeśli chodzi o szefostwo w klubie czy partii, zaznacza jednak że wiele wskazuje na to, iż Grzegorz Napieralski się nie sprawdził.

- _ Ja słyszę o sobie ciągle, ale ja chce powiedzieć, że ja ani się nie nastawiam, ani o nie zabiegam. Być może ciągle będzie to mógł robić Grzegorz Napieralski, choć widać, że te rzeczy go przerosły _- mówi poseł.

POSŁUCHAJ GRZEGORZA NAPIERALSKIEGO:

Grzegorz Napieralski nie zamierza kontaktować się dziś z mediami, po południu ma wydać jedynie komunikat. Według nieoficjalnych cząstkowych wyników PKW z 93,05 procent obwodów, PO uzyskała 38,96 procent, PiS - 30,03 procent, Ruch Palikota - 9,94 procent, PSL - 8,55 a SLD - 8,19.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/62/t20798.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/katastrofalny;wynik;sld;stracilismy;historyczna;szanse,76,0,932684.html) Fatalny wynik SLD. Napieralski na dywanik _ - Oczekuję na rozmowę z przewodniczącym, jak wszyscy członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej _- mówi Wojciech Olejniczak.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/18/t160786.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/sld;wielkim;przegranym;wyborow,20,0,932628.html) SLD wielkim przegranym wyborów Lider Sojuszu przyznał, że tegoroczne wybory były najtrudniejszymi od wielu lat.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/125/t158077.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kandydatka;sld;robi;striptiz;chcesz;wiecej,237,0,925677.html) Striptiz w spocie wyborczym. Zobacz Katarzyna Lenart reklamuje się hasłem _ Postaw na młodych _.
KOMENTARZE
(0)