Notowania

raport
28.06.2011 09:13

Kidawa-Błońska o raporcie: "To był błąd"

Małgorzata Kidawa-Błońska z PO ma nadzieję, że rządowy raport w sprawie katastrofy smoleńskiej zostanie opublikowany w ciągu tygodnia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Małgorzata Kidawa-Błońska z PO ma nadzieję, że rządowy raport w sprawie katastrofy smoleńskiej zostanie opublikowany w ciągu tygodnia. Przyznaje jednak, że niepotrzebnie próbowano wcześniej określić datę jego ukazania się.

Wczoraj premier Donald Tusk otrzymał od Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego raport końcowy w sprawie ustalenia okoliczności i przyczyn katastrofy samolotu TU-154M pod Smoleńskiem.

Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała, że nie spodziewa się, że raport bardzo zmieni spojrzenie na przyczyny katastrofy smoleńskiej.

POSŁUCHAJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ:

Posłanka uważa, że błędem było określanie czasu, kiedy raport się pojawi, bo to wytworzyło niepotrzebne emocje. Jej zdaniem opracowanie dokumentu było zbyt trudnym przedsięwzięciem, by móc wyznaczyć precyzyjna datę jego ukończenia.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI POSŁANKI PO:

Według Małgorzaty Kidawy-Błońskiej od treści raportu będzie zależało, czy dojdzie do dymisji w związku z katastrofą. Jednak, jak wskazuje posłanka, _ tylko z powodu jakiś przepuszczeń _ ludzie nie mogą tracić pracy. Wątpi też w sens odpowiedzialności politycznej za katastrofę.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/123/t95099.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/premier;ma;raport;komisji;millera;uprzedzi;nim;pis,18,0,861458.html) Premier ma raport komisji Millera. Uprzedzi nim PiS? Choć Antoni Macierewicz mówi, że jego raport powstanie za dwa miesiące, to w tym tygodniu może opublikować już białą księgę na temat działań Donalda Tuska i Władimira Putina.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/72/t19016.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/raport;obciazy;klicha;i;komorowskiego,127,0,829823.html) Raport obciąży Klicha i Komorowskiego? Fragmenty wstępnej wersji opracowania zespołu Macierewicza mają zadawać kłam publicznym wypowiedziom polityków PO.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/135/t100231.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kidawa-blonska;zgadza;sie;z;rosjanami,51,0,751923.html) Kidawa-Błońska zgadza się z Rosjanami Zdaniem szefowej klubu PO, teraz trzeba poczekać na opinie polskich ekspertów.
Tagi: raport, kraj, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz