Notowania

transfery polityczne
09.06.2011 13:51

Koniec sejmowego koła. Transfer do SLD

Jan Widacki dołączył do klubu parlamentarnego SLD. Był dotychczas członkiem Demokratycznego Koła Poselskiego Stronnictwa Demokratycznego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Jan Widacki dołączył do klubu parlamentarnego SLD. Był dotychczas członkiem Demokratycznego Koła Poselskiego Stronnictwa Demokratycznego. *

Jan Widacki zaznacza, że nie zamierza przystępować do partii i nie podjął jeszcze decyzji czy będzie chciał wystartować w najbliższych wyborach parlamentarnych. - _ Nie jest to ceną za moje przystąpienie do klubu _ - podkreśla Widacki.

Tadeusz Iwiński z SLD uważa, że profesor Jan Widacki jest poważnym wzmocnieniem dla klubu SLD. - _ To w pozytywnym znaczeniu tego słowa człowiek orkiestra _ - podkreśla.

Zmiana klubu przez profesora Widackiego oznacza, że koło SD przestanie istnieć, bo zabraknie wymaganych do utworzenia koła trzech posłów.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/126/t131966.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/oleksy;i;miller;na;listach;sld,61,0,845885.html) Oleksy i Miller na listach SLD Listy wyborcze SLD mają być gotowe na przełomie czerwca i lipca - poinformował rzecznik Sojuszu, Tomasz Kalita. Oprócz dwóch byłych premierów, ma się na nich znaleźć większość obecnych posłów partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/135/t131975.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sld;sprzedal;rozbrat;za;35;mln;zl,122,0,844154.html) SLD sprzedał Rozbrat za 35 mln zł Partia Grzegorza Napieralskiego sfinalizowała sprzedaż swej warszawskiej siedziby.
Tagi: transfery polityczne, widacki, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz