Notowania

pjn
28.03.2011 08:17

Kowal o PJN: Trzeba maszerować długo

Europoseł uważa, że w polskiej polityce jest miejsce dla takiego ugrupowania jak Polska Jest Najważniejsza.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Eurodeputowany Paweł Kowal uważa, że w polskiej polityce jest miejsce dla takiego ugrupowania jak Polska Jest Najważniejsza.

Polityk, który wcześniej był związany z PiS, a teraz działa w PJN podkreślił w _ Sygnałach Dnia _, że Polacy w trakcie wyborów muszą mieć możliwość wyboru, a taki wybór daje jego ugrupowanie.

Eurodeputowany zaznaczył, że oferta jego partii jest dla osób, które liczą się z tym, iż nie zawsze droga do _ dużej polityki _ jest łatwa. Zdaniem Pawła Kowala PJN w ciągu siedmiu miesięcy powinno osiągnąć zdecydowanie lepsze wyniki, niż teraz.

POSŁUCHAJ PAWŁA KOWALA:


Eurodeputowany podkreślił również, że Polska stoi przed poważnym pytaniem o przywództwo. Zdaniem Kowala obecnie dyskusja pomiędzy czołowymi politykami przypomina dwa włączone telewizory na dwa różne kanały. _ - Jeden mówi swoje i drugi swoje _ - zaznaczył polityk.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/112/t75888.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bielan;to;kluzik-rostkowska;pograza;pjn,43,0,799787.html) Bielan: To Kluzik-Rostkowska pogrąża PJN Europoseł Adam Bielan uważa się za kozła ofiarnego słabych notowań PJN.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/144/t131984.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/poncyljusz;ma;zal;do;bielana;mialo;byc;lepiej;bylo;gorzej,105,0,797801.html) Poncyljusz ma żal do Bielana. "Miało być lepiej, było gorzej" Poseł PJN nie wyklucza współpracy z europosłem wykluczonym z szeregów ugrupowania.
Tagi: pjn, kraj, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz