Notowania

białoruś
23.12.2011 14:27

Łukaszenka: Polska winna pogorszeniu stosunków Z UE

- Niczego nie oczekiwaliśmy od przewodnictwa Polski w UE, i tak też ono przebiegło - ocenił prezydent Białorusi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(RIA Novosti/EAST NEWS)

Stosunki Białorusi z Unią Europejską i Polską rozwijają się w złym kierunku i Polska przyłożyła do tego rękę w największym stopniu - oświadczył prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka (na zdjęciu) na konferencji prasowej w Mińsku.

Poproszony o ocenę, w jakim kierunku rozwijają się stosunki Białorusi z Unią Europejską i Polską pod koniec przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej, Łukaszenka odparł: _ W paskudnym, i Polska przyłożyła do zepsucia tych stosunków rękę w największym stopniu _.

_ - Niczego nie oczekiwaliśmy od przewodnictwa Polski w Unii Europejskiej, i tak też ono przebiegło _ - dodał prezydent Białorusi.

Czytaj więcej o sytuacji na Białorusi
[ ( http://static1.money.pl/i/h/87/t73815.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lukaszenka;znow;krytykuje;rzad;za;rynkowe;podejscie,90,0,972122.html) Łukaszenka zganił własny rząd. Zapalił się do... Nie można wrócić do terapii szokowej z lat 90 - ocenił prezydent Białorusi.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/5/t157701.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lukaszenka;zahamuje;wzrost;cen,203,0,967115.html) Ten rozkaz może obniżyć ceny. Od grudnia... Prezydent Białorusi ocenił, że przyczyną wzrostu cen jest m.in. brak przepisów antymonopolowych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/202/t87242.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;o;bialorusi;najpierw;reformy;potem;pomoc,127,0,904319.html) "Najpierw dialog z opozycją, potem pieniądze" Premier polskiego rządu rozmawiał także o sytuacji na Ukrainie.
Tagi: białoruś, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz