Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Maturzyści już po matematyce. Bez incydentów

0
Podziel się

O godzinie 14.00 rozpocznie się egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym.

Maturzyści już po matematyce. Bez incydentów
(PAP/Tytus Żmijewski)
bEivawCt

Zakończył się egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym, który był obowiązkowy dla wszystkich maturzystów. Przebiegł spokojnie - poinformowała Centralna Komisja Egzaminacyjna.

_ - Nie dotarły do nas żadne informacje na temat incydentów, wypadków losowych czy nieszczęśliwych zdarzeń, które miałyby wpływ na przeprowadzenie tego egzaminu. Nikt nie zgłosił jakiegokolwiek naruszenia procedur egzaminacyjnych _ - powiedział po zakończeniu egzaminu p.o. dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Tadeusz Mosiek.

Dziś o godzinie 14.00 rozpocznie się egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym. Deklaracje chęci zdawania tego egzaminu złożyło 15 proc. maturzystów.

bEivawCv

Centralna Komisja Egzaminacyjna jeszcze dziś ma opublikować na swojej stronie internetowej www.cke.edu.pl arkusz egzaminacyjny z matematyki na poziomie podstawowym; arkusz egzaminacyjny z poziomu rozszerzonego opublikuje dopiero jutro.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/63/t138815.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/476;tysiecy;maturzystow;zdaje;matematyke,158,0,823454.html) 476 tysięcy maturzystów zdaje matematykę W ponad ośmiu tysiącach szkół ponadgimnazjalnych drugi dzień z rzędu nie będzie lekcji. Zostały odwołane z powodu egzaminów maturalnych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/244/t138740.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tematy;maturalne;mickiewicz;i;nalkowska,194,0,822978.html) Tematy maturalne: Mickiewicz i Nałkowska Tegoroczne tematy wypracowania z języka polskiego na poziomie podstawowym nie zaskoczyły.
bEivawCW
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)