Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Oto przyszłość lewicy, według Czarzastego

0
Podziel się:

Czarzasty twierdzi, że bez Aleksandra Kwaśniewskiego Europa Plus natychmiast by się rozpadła.

Oto przyszłość lewicy, według Czarzastego
(Krzysztof Jastrzebski/East News)

Europa Plus to organizacja, oparta na jednej osobie, Aleksandrze Kwaśniewskim - tak mówi przewodniczący mazowieckiego SLD Włodzimierz Czarzasty.

Gość radiowej Jedynki powiedział, że bez Aleksandra Kwaśniewskiego Europa Plus natychmiast by się rozpadła. Zdaniem Czarzastego, były prezydent, angażując się w budowę tej grupy, stracił szansę na konsolidacje lewicy.

- _ Nikt mnie nie namówi, żebym z panem Gibałą, liberałem, żebym z panem Piskorskim, liberałem do kwadratu, i z człowiekiem uznawanym przez większość społeczeństwa za politycznego świra usiadł w jednej politycznej ławce _- mówi Czarzasty.

Włodzimierz Czarzasty dodał, że ostatnie porażki SLD to efekt tego, że ta partia "co innego obiecywała, a co innego robiła". Dlatego, zdaniem polityka, Sojusz musi skoncentrować się na forsowaniu lewicowych projektów, jak na przykład próba liberalizacji ustawy aborcyjnej.

Czytaj więcej w Money.pl
Spotkanie liderów Europy Plus. Palikot: już udało się dużo zrobić Europa Plus to inicjatywa centrolewicowych polityków, zmierzająca do wspólnego startu w przyszłorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Jaguary i alkohol. Czym kieruje się Lewica? Politycy prawicy krytykują inicjatywę Europa Plus, tworzoną przez Aleksandra Kwaśniewskiego, Janusza Palikota i Marka Siwca.
Palikot: Miller upodabnia się do Kaczyńskiego -_ Zatrzymajcie szaleństwo Millera _ - zaapelował dziś do działaczy SLD Janusz Palikot.
wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)