Notowania

kierowca
13.08.2012 06:00

Pijany wjechał na posesję i zabił dwie osoby

Nietrzeźwy kierowca wjechał w grupę osób przebywających na prywatnej posesji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Nietrzeźwy kierowca wjechał w grupę osób przebywających na prywatnej posesji, dwie potrącił śmiertelnie, dwie pozostałe trafiły do szpitala - poinformowała w Ewa Ochocka z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Późnym popołudniem w Łagiewnikach Kościelnych koło Gniezna na teren prywatnej posesji wjechał samochód osobowy i uderzył w grupę osób. Jeden z mężczyzn zginął na miejscu, drugi po przewiezieniu do szpitala. Dwie ranne kobiety walczą o życie w szpitalu.

Zatrzymany kierowca, 49-letni mężczyzna, był pijany. Wcześniej uczestniczył w kolizji drogowej z miejsca, której zbiegł. Przejeżdżając przez Łagiewniki Kościelne stracił panowanie nad samochodem, staranował płot prywatnej posesji i uderzył w poszkodowanych.

Czytaj więcej o wypadkach
Identyfikacja ofiar niemożliwa. Badania DNA Ze wstępnych ustaleń wynika, że przystosowanym do przewozu sześciu osób fordem transitem jechało dziesięć osób w wieku 20-40 lat
Zginęła ciężarna i dziecko. Kierowca w areszcie W wypadku zginęła 25-letnia kobieta i jej 1,5 roczne dziecko
Droga 367 już przejezdna. Trzy ofiary wypadku Do tragedii doszło tuż po godz. 8. Z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy, którym podróżowali trzej mężczyźni, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

kpr/ rda/

Tagi: kierowca, wypadek, posesja, ofiary, kraj, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz