Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PiS ma nowy spot. Polska równych szans

0
Podziel się:

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało dziś drugi spot wyborczy. Zatytułowany jest Chcemy Polski równych szans.

PiS ma nowy spot. Polska równych szans
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEKCLJat

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało dziś drugi spot wyborczy. Premier Kaczyński otwiera w nim drzwi do równości.

Aktualizacja 16:50

W pierwszym spocie pod tytułem _ Słowa prawdy _ pojawiły się wizerunki osób z różnych grup społecznych i wiekowych, krytykujące politykę rządu. Kończył go odczytany przez lektora komunikat _ Panie premierze Tusk, panu już dziękuję. Czas na odważne decyzje _

bEKCLJav

Dziś w południe PiS zaprezentował kontynuację. Tym razem film ma przekonywać, że rządy tej partii są odpowiedzią na nieudolne rządy PO. Jarosław Kaczyński otwiera _ szklane drzwi _, które ograniczają równe szanse w Polsce. Spot zatytułowany jest _ Chcemy Polski równych szans. _

ZOBACZ SPOT PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI:

W 30-sekundowym filmiku pokazano grupę ludzi stojących przed zamkniętymi szklanymi drzwiami nowoczesnego budynku. Widać też, jak dwóch mężczyzn w garniturach wysiada z limuzyny i wchodzi do budynku bocznymi drzwiami. Wówczas pojawia się Kaczyński, energicznie rozsuwa szklane drzwi i razem ze zgromadzonymi wchodzi do biurowca. Pod koniec spotu pojawia się napis _ Premier Jarosław Kaczyński - Czas na odważne decyzje _.

Jak podkreślił na konferencji poseł PiS Mariusz Kamiński, najnowszy spot mówi o _ zablokowanych możliwościach i aspiracjach Polaków _, którzy chcą się rozwijać i spełniać swoje aspiracje.

bEKCLJaB

- _ Często jednak napotykają na tę mityczną szklaną ścianę, nie mogą się przez nią przebić ze swoimi planami, marzeniami i aspiracjami. Ten spot mówi o tym, że dzięki temu, co zaprezentowaliśmy w naszym programie, Jarosław Kaczyński i PiS chce otworzyć Polakom te drzwi, chce spełniać ich aspiracje, chce pozwolić na to, aby uwolnić energie Polaków, dzięki czemu będziemy mogli rozwijać się jeszcze szybciej i jeszcze sprawniej _ - zaznaczył Kamiński.

Politycy PiS podkreślają, że kampania ma charakter informacyjny, a nie wyborczy i że działają w ramach prawa. - _ My nie robimy nic więcej ponad to, że informujemy Polaków, że mamy program, że mamy plan na rozwój, modernizację Polski _ - mówił Poręba.

Kamiński podkreślił, że w spocie jest _ wyraźne odniesienie _ do programu wyborczego PiS (w filmiku przez chwilę widać J. Kaczyńskiego w otoczeniu bohaterów spotu trzymających program PiS).

Jednak zarówno Kamiński, jak i Poręba podczas konferencji zanotowali po jednym przejęzyczeniu i określili filmik jako _ spot wyborczy _. - _ Każdy ma prawo do błędów i przejęzyczeń _ - tłumaczył swoją pomyłkę Kamiński.

bEKCLJaC

Nowy spot zastąpi filmik emitowany od tygodnia w kilku ogólnopolskich telewizjach. Częścią obecnej kampanii PiS są też billboardy ukazujące szefa PiS i podpisane _ Premier Jarosław Kaczyński - Czas na odważne decyzje _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/41/t137001.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sondaz;niewielka;przewaga;po;nad;pis,25,0,874009.html) Sondaż: Niewielka przewaga PO nad PiS W sondażu Homo Homini partia Jarosława Kaczyńskiego ma tylko o 5,4 proc. mniejsze poparcie niż PO.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t20784.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/palikot;idzie;sladem;pis;w;internecie,225,0,871393.html) Palikot idzie śladem PiS. W internecie Janusz Palikot pokazał własny spot wyborczy. Krytykuje w nim całą klasę polityczną.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/254/t130302.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;juz;wie;jak;uderzyc;w;rzad,84,0,870740.html) PiS już wie, jak uderzyć w rząd Prawo i Sprawiedliwość przystępuje do nowej kampanii informacyjnej: _ Co Polacy chcą powiedzieć premierowi _. Politycy PO i PJN krytykują ją na samym starcie.
bEKCLJaW
wybory
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)