Notowania

pogoda w polsce
28.12.2012 09:03

Pogoda: W nocy może być bardzo ślisko

Dziś będzie deszczowo a w nocy dość mocno się ochłodzi. Może być bardzo ślisko.

Podziel się
Dodaj komentarz
(CyberMacs/CC BY-NC-SA 2.0/Flickr)

*Termometry będą pokazywać od 0°C do 3°C, na wschodzie i w dolinach górskich a na pozostałym terenie od -1°C do 0°C. *

W południowo-wschodniej połowie Polski będzie zachmurzenie z przejaśnieniami postępującymi od północnego zachodu i zanikające opady śniegu lub śniegu z deszczem. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie małe lub umiarkowane, tylko na wybrzeżu okresami duże z opadami.

Synoptycy ostrzegają, że w nocy może być bardzo niebezpiecznie na drogach. Na wybrzeżu, Pomorzu i na zachodzie Polski zachmurzenie z opadami śniegu, śniegu z deszczem i marznącego deszczu, powodującego gołoledź. Na pozostałym obszarze kraju - przeważnie małe.

Na południu lokalnie silne zamglenia i mgły osadzające szadź. W mgłach i silnych zamgleniach widzialność od 300 metrów do 3 kilometrów. Temperatura minimalna od -10°C, na wschodzie i w Małopolsce do -4°C, -1°C na zachodzie. Weekend zapowiada się już jednak zdecydowanie cieplejszy z możliwymi opadami deszczu.

Czytaj więcej w Money.pl
Synoptycy ostrzegają. W tych województwach... IMGW ostrzega, że w województwie pomorskim i kujawsko-pomorskim będzie padał marznący deszcz oraz deszcz ze śniegiem, powodujący gołoledź.
Gwałtowne gradobicia. Synoptycy ostrzegają Katastrofalne ulewy zabiły w Rosji około 100 osób. W Polsce żywioł najbardziej dotknął Dolny Śląsk. Zobacz co nas czeka.
Tornada i snieżyce paraliżują tam życie Najgorsza sytuacja jest obecnie na północnym wschodzie USA. Według ostatnich informacji, w wyniku nawałnic zginęło co najmniej 12 osób.
Tagi: pogoda w polsce, pogoda, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz