Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
smoleńsk
10.04.2013 21:10

Polska delegacja wróciła z Rosji

Delegacja polskich władz, która wzięła udział w uroczystościach rocznicowych w Katyniu i Smoleńsku, w środę wieczorem wróciła do Warszawy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Lukasz Solski/East News)
Na zdj. szef KPRM Jacek Cichocki

*Delegacja polskich władz, która wzięła udział w uroczystościach rocznicowych w Katyniu i Smoleńsku, w środę wieczorem wróciła do Warszawy. *

W Rosji upamiętniono ofiary katastrofy lotniczej z 10 kwietnia 2010 r. oraz Polaków pomordowanych przez NKWD w Lesie Katyńskim.

Delegacji przewodniczył szef KPRM Jacek Cichocki, któremu towarzyszyli m.in. minister obrony Tomasz Siemoniak, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Stanisław Koziej, wicemarszałek Sejmu Cezary Grabarczyk, szef Sztabu Generalnego WP gen. Mieczysław Cieniuch, a także krewni ofiar zbrodni katyńskiej.

Czytaj więcej w Money.pl
"To pewne, że w Smoleńsku były dwa wybuchy" Służby rosyjskie zamieszane w katastrofę? Zespół Antoniego Macierewicza ujawnia szczegóły.
Premier ma dość kłamstw o Smoleńsku Eksperci komisji Jerzego Millera będą mieli wsparcie Centrum Informacyjnego Rządu, by prostować przekłamania dotyczące katastrofy smoleńskiej.
Ambasador w Smoleńsku. Sprawdź, co ustalał Ambasador RP w Federacji Rosyjskiej Wojciech Zajączkowski przebywał dziś w Smoleńsku, gdzie m.in. spotkał się z gubernatorem obwodu smoleńskiego Aleksiejem Ostrowskim.
Tagi: smoleńsk, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz