Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Poręba: Cymański powinien przeprosić

0
Podziel się:

Poręba powiedział, że Tadeusz Cymański nie powinien był wyrażać w mediach krytycznych uwag wobec szefa PiS.

Poręba: Cymański powinien przeprosić
(Reporter Poland)

Były szef sztabu wyborczego PiS w wyborach parlamentarnych Tomasz Poręba uważa, ze Tadeusz Cymański powinien przeprosić kolegów partyjnych za krytyczne wypowiedzi na temat sytuacji w partii.

Gość radiowej Trójki Tomasz Poręba powiedział, że Tadeusz Cymański nie powinien był wyrażać w mediach krytycznych uwag wobec szefa PiS, oraz stylu kampani wyborczej, ale powinien był porozmawiać o tym z kolegami:

- _ Rzeczywiście słowa dyktatura, autokracja, pachołki, wazeliniarstwo to są słowa Tadeusza, których się po nim nie spodziewałem. Nie wiem, czy on będzie wyrzucony z partii, ale w moim przekonaniu za te słowa powinien przeprosić _ - mówi Poręba.

POSŁUCHAJ TOMASZA PORĘBY:

Tomasz Poręba nie odpowiedział wprost na pytanie, czy będą zmiany we władzach PiS: - _ Przed nami rada polityczna w listopadzie. Czy będą zmiany, to się wtedy okaże _ - wyjaśnia.

POSŁUCHAJ TOMASZA PORĘBY:

Tomasz Poręba powiedział, że nie zakłada, iż ktoś straci funkcje w PIS. Powiedział, ze partia potrzebuje teraz spokoju i konstruktywnej, dobrej współpracy wewnątrz. Dodał, że chodzi o to, aby porażkę wybroczą _ przekuć w zjednoczenie się wobec przyszłych wyzwań _.

Powyborcze rozliczenia PiS w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/144/t129936.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/kaczynski;zdecyduje;kiedy;umrze;pis,171,0,939435.html) Kaczyński zdecyduje, kiedy umrze PiS Europoseł Cymański domaga się wewnętrznej dyskusji o przyczynach porażki.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/23/t19991.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ziobrysci;wysuwaja;postualty;o;rozliczenia,89,0,939353.html) Ziobryści chcą rozliczeń w PiS. "Ciężka porażka" -_ Nie możemy okłamywać wyborców, twierdzić, że wszystko jest dobrze _- mówią zwolennicy zmian. Co na to prezes?
[ ( http://static1.money.pl/i/h/133/t130693.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/hofman;przynaje;sie;do;porazki,61,0,933949.html) Hofman: PiS to przegrana drużyna... - _ Oczywiście jestem do dyspozycji szefa partii. To jest jasne i oczywiste _ - mówi rzecznik Prawa i Sprawiedliwości. Przyznaje, że partia miała błędne sondaże.
PiS: To SLD ma problem. Orban też czekał Kampania wyborcza zostanie przeanalizowana - zapewnia szef klubu Prawa i Sprawiedliwości.
KOMENTARZE
(0)