Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezydent o Kopacz: Marszałkiem nie jest zbyt łatwo

0
Podziel się:

Prezydent Bronisław Komorowski uważa, że Ewa Kopacz jest odpowiednią kandydatką na stanowisko marszałka Sejmu.

Prezydent o Kopacz: Marszałkiem nie jest zbyt łatwo
(PAP/Grzegorz Jakubowski)
bESrQinF

Prezydent Bronisław Komorowski uważa, że Ewa Kopacz jest odpowiednią kandydatką na stanowisko marszałka Sejmu. Jak powiedział, funkcja marszałka nie jest łatwa.

Prezydent pytany, jak ocenia zapowiedź premiera Donalda Tuska rekomendowania na stanowisko marszałka Sejmu Ewy Kopacz powiedział, że _ nie jest to łatwa funkcja w każdym parlamencie, a ten, który teraz się będzie konstytuował, na pewno łatwym parlamentem również nie będzie _.

Według prezydenta, bardzo ważne jest, jak (osoba wybrana na marszałka) będzie potrafiła wpłynąć na relacje między klubami parlamentarnymi.

bESrQinH

Komorowski powiedział, że prezydent powinien życzyć każdemu marszałkowi sukcesu. _ - Przez sukces ja rozumiem zdolność do wpływania na bieg spraw w parlamencie tak, aby parlament jak najmniej spierał się w sposób przesadnie ostry, a jak najwięcej był zdolny do współdziałania w sprawach dobrego procesu legislacyjnego _ - powiedział.

_ - Jestem pewien, że kandydatka Platformy Obywatelskiej, czy w tej chwili zarządu krajowego Platformy, zdaje się, będzie osobą odpowiednią. Natomiast rzeczą zawsze bardzo ważną jest to, jak potrafi wpłynąć na formę opozycyjności i jak ułożyć relację i w koalicji, pomiędzy klubami koalicyjnymi i klubami opozycyjnymi _ - uważa prezydent.

Powyborcze roszady w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/92/t160860.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tusk;odkrywa;karty;oglasza;zmiany;w;rzadzie,185,0,935353.html) Tusk odkrywa karty. Ogłasza zmiany w rządzie Premier ujawnił co czeka obecną minister zdrowia Ewę Kopacz. Komentarz prezesa PiS: _ To kpina ze społeczeństwa _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/215/t86743.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/ona;jest;kandydatka;ruchu;palikota;na;wicemarszalka,255,0,934399.html) To kandydatka Palikota na wicemarszałka Wskazał Wandę Nowicką i jednocześnie ostro zaatakował Grzegorza Schetynę.
bESrQioi
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)