Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

"PSL nie przyłoży ręki do rozwalenia rządu Tuska"

0
Podziel się:

Stanisław Żelichowski, szef klubu poselskiego PSL zapowiada obronę ministra Bogdana Klicha.

"PSL nie przyłoży ręki do rozwalenia rządu Tuska"
(Slawek/CC/Flickr)

Stanisław Żelichowski, szef klubu poselskiego PSL zapowiada obronę ministra obrony Bogdana Klicha. Wniosek złoży w Sejmie Prawo i Sprawiedliwość.

_ - Pan minister ma wiele sukcesów, natomiast nie ma szczęścia w ostatnim okresie czasu. Na pewno nie przyłożymy ręki do tego, żeby rozwalić gabinet premiera Tuska, natomiast liczymy, że pan premier wyciągnie wnioski z tego co się stało i znajdzie odpowiedzialnego politycznie - _mówił Żelichowski w programie _ 7 dzień tygodnia _ w Radiu Zet.

Prawo i Sprawiedliwość będzie domagać się odwołania szefa MON ze względu na - jak zapowiedział Jarosław Kaczyński _ - bezprecedensowe katastrofy lotnicze za czasów pełnienia przez niego funkcji ministra _.

_ - W jednej śmierć poniósł kwiat polskiego lotnictwa, a w drugiej zginął prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński oraz 95 obywateli państwa polskiego, w tym wielu generałów Wojska Polskiego. Ponadto minister Klich nie podjął jakichkolwiek działań w obronie czci polskich oficerów, w tym generała broni Andrzeja Błasika _ - głosi oświadczenie PiS.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/25/t128793.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;chce;glowy;klicha;bedzie;wniosek;w;sejmie,71,0,753735.html) PiS chce głowy Klicha. Będzie wniosek w Sejmie Klub parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości złoży go w przyszłym tygodniu. _ - Powody są oczywiste - _ mówi Jarosław Kaczyński.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/106/t90474.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/klopotek;o;klichu;jest;jedno;honorowe;wyjscie,141,0,753805.html) Kłopotek o Klichu: Jest jedno honorowe wyjście Szef MON ułatwiłby wszystkim sytuację, gdyby złożył dymisję - uważa poseł PSL.
wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)