Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

PZPN chce powrotu kibiców na trybuny

0
Podziel się:

Zdaniem prezesa PZPN to nowe rozdanie w relacjach PZPN - kluby - kibice.

PZPN chce powrotu kibiców na trybuny
(Beata Ratuszniak)

Podczas konferencji prasowej prezes PZPN Zbigniew Boniek poinformował o inicjatywie związku w sprawie zniesienia obowiązujących w ekstraklasie zakazów stadionowych dla zorganizowanych grup kibica zespołów gości.

Zdaniem prezesa PZPN to _ nowe rozdanie _ w relacjach PZPN - kluby - kibice, Zbigniew Boniek podkreśla, że to pierwszy krok na drodze do przywrócenia porządku i zdrowej atmosfery na polskich stadionach.

Zarząd PZPN podjął uchwałę, w której zwraca się do Komisji Ligi Ekstraklasy SA, Wydziału Dyscypliny PZPN oraz Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN o darowanie klubom kar dotyczących zachowania kibiców na stadionach.

Zarząd PZPN zwraca się do tych gremiów o amnestię polegającą na anulowaniu wszystkich kar wydanych do 1 stycznia 2013 r. w tym zamknięcia stadionów lub części stadionów oraz zakazów wyjazdowych.

Czytaj więcej w Money.pl
Boniek szefem PZPN. Oto, co zapowiada Nowy prezes PZPN ujawnił, kiedy podejmie pierwsze decyzje i wybierze nowe władze związku.
Boniek o pieniądzach PZPN. _ Musi zniknąć... - Wokół PZPN musi zapanować normalność _ - mówi Zbigniew Boniek, jeden z pięciu kandydatów na prezesa związku.
Zaskakujące decyzje nowego szefa PZPN Zbigniew Boniek ogłosił, że związek rezygnuje z budowy nowej siedziby w warszawskim Wilanowie
kraj
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)